Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen valóban inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen valóban inkább szexet akarnak a csajok is, vagy több akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Többektől hallottam, hogy inkább csak szexre jó a tinder. Én még csak fél napja húzogatok jobbra-balra, mert most lett vége egy komoly kapcsolatomnak. De rehabilitációs céllal inkább csak könnyedebb kapcsolat érdekelne...31F

2016. okt. 28. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen, hogy az átlag mit keres, úgyis egyénenként kell tisztáznod a célokat a match-eiddel.

Amúgy meg van lehetőség szöveges bemutatkozásra is a Tinderen: ha egyértelműen kiírod az adatlapodra, amit itt is írtál, akkor azok választanak, akiknek ez megfelel. (Nyilván ezzel sokakat kiszűrsz, de legalább nem lesznek felesleges körök.)

2016. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tapasztalat, hogy a lányok vegyesen keresnek. Azt mondják, hogy komoly kapcsolatot keresnek, de szerintem a legtöbb nem zárkózna el egy kis kalandtól, főleg már ebben a korban.

Szóval ha úgy állsz hozzá, hogy szeretnél randizgatni mindenféle emberrel, tuti találsz olyat aki benne lenne egy kis kalandba, de ne azzal kezdj, hogy "nem akarok semmi komolyat"

Azokat a lányok egyből kukába dobják. Még akkor is, ha nem keresnek ők sem, de ha ilyet írsz egyértelműen csak dugni akarsz semmi elkötelezettség nélkül.

2016. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, mivel csak rbancok használják a tindert. De 20-szor annyi ribi van mint férfi ezért esélyed sincs, időpazarlás az egész.
2016. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"hogy inkább csak szexre jó a tinder. "


Ez így van, de ha 31 évesen ott kell felszedned valakit, nem lehetsz valami nagy játékos.

2016. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem hát. csak tanulni jövök ide a játékosok klubjába a nagy fiúkhoz ;)
2016. okt. 29. 03:57
 6/11 anonim ***** válasza:
#3-as, #4-es, érdekes, amit írtok. Én a Tinderen találtam meg életem párját, aki mostanra már a feleségem. Szerintem pont olyan társkereső, mint a többi, kérdés, hogy mire akarja használni az illető. 37/F
2016. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Ja azért gúnyoljk baszó appnak. Ki tudja, hogy a drágalátos feleséged Hányszor használta másra korábban.
2016. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A drágalátos feleségem 2 hónapja használta, amikor megismert engem. Egy barátnője ajánlotta neki. Semmilyen más társkeresőn nem volt fent amúgy. Nem ismered amúgy a lányt, így nincs jogod véleményt alkotni róla. Örülnél te egy ilyen lánynak, de ahogy elnézem csak álmodban fogod megkapni. :D
2016. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
2 hónapja ismerted meg és már a feleséged is... jó nagy kamus vagy te is.
2016. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%

"A drágalátos feleségem 2 hónapja használta, amikor megismert engem. Egy barátnője ajánlotta neki."


Gondolom az a barátnő is ott találta meg a férjét.


" Semmilyen más társkeresőn nem volt fent amúgy."


Vagy csak nem a saját nevén vagy nem kötötte az orrodra.


" Nem ismered amúgy a lányt, így nincs jogod véleményt alkotni róla."


Semmilyen véleményt nem alkottam pusztán felvilágosítottalak a tinder lényegéről.


" Örülnél te egy ilyen lánynak,"


Akit a baszó appról szedtem fel? Ja, egy patron erejéig aztán viszlát. Aki rá van szorulva a társkeresőre az alapból nem százas.


" de ahogy elnézem csak álmodban fogod megkapni. :D"


Klasszikus sértődött támadás ha nem tetszik valami. Ovi kiscsoport. Gondolom ő volt az első, aki levette a bugyiját így egyből el is vetted.

2016. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!