Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért mondjátok, hogy olyan sok hülye van Tinderen?

Figyelt kérdés
Én fiú vagyok, így nem tudom mit szokotak elrontani. A szexelnék veled miért számít hülyeségnek? Nem értem, mik voltak azok, amik ennyire kivágták a biztosítékot?
2018. jan. 30. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Na, ez érdekes.

Nő vagyok, nem olyan rég kezdtem el Tinderezni, és marha érdekes, eddig (szerintem szerencsére) egyetlen egy olyan férfivel vagy nővel sem találkoztam, akik nálam elrontottak volna bármit is konkrét kimondott dologgal.

Pár volt, aki nem írt vissza, de azokat egy hét után kitöröltem, nem nagyon volt a sziánál több kontaktus, valamint lehet, nem is volt már fent az appon. Ezt viszont nem tudom hová tenni, mert ha igenis valaki aktív ennek ellenére is, s hogyha már jobbra húz, akkor ha tényleg céllal regisztrált, akkor miért nem lehet megadni az alap tiszteletet? Nálam ez vágja ki a biztosítékot.

Beszéltem már erről Tinderen egy férfivel, és annyit felelt, hogy a személy hibája ez. Elmondása alapján nem vagyok egy unalmas személy (igaz, tipikusan társasági ember vagyok, akinek nem gond témát felhozni), valamint a külső megjelenésem igényes, és a pozitív visszajelzés jól esett. Ezért mondhatni, hogy sok az ilyen hülye, mert nálam fele-fele arányban fordulnak elő az aktívak-nem aktívak.

Egyetlen egyszer sem futottam össze “szexelnék veled” emberekkel, talán azért nem, mert nagyon megfontolom, kiket húzok jobbra, és a leírásom is a komoly kapcsolatot foglalja magába, ami alapból egy rosta. Ha csak a szexre mentek volna egy idő után, az nálam kizáró tényező, de mint mondtam, hál’Isten nem volt erre precedens, és remélem, hogy nem is lesz.

2018. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kerdezo: azert mert a `szexelnek veled` dumat prostinak mondjak, amire az mond egy arat.
2018. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos a nők nem így működnek általában, szóval muszáj udvarolni illetve körülírni a dolgokat. Legalábbis az elején.

Pl. Szia, ha már így egymásra találtunk, akkor ez a sors akarata, hogy a mai estét velem töltsd 😁

2018. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!