Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Hogy kell jól lovagol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy kell jól lovagolni? Mikor mondjátok, hogy egy nő jól lovagol?

Figyelt kérdés
Hogy mozogjon? Fel és le? Vagy elõre-hátra? Gyorsan vagy lassan?

2018. jan. 26. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%
Ülj a dákómba azt megtudod hamar :D
2018. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nőként mondom


Ha látod melyik pózban kezd el élvezkedni alattad az a jó! Figyeld mit szeret a másik :D valószínűleg ha ővan feletted és látja hogy orgazmus tengered lesz ha mondjuk jobb lábad a nyakába rakja akkor úgy fogja csinálni :P

Figyeld meg mit szeret ha nehéz a dolgod ezzel kérdezd meg hogy kívánja fedezzétek fel egymás testét

2018. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Görgess vissza.
2018. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Lovagló pózban nem az érzés számít, hanem a látvány. Van, aki azt szereti, hogy szemben legyél, illetve van, aki inkább a fenekedet szeretné nézni. Akármelyiket is választod, csinálhatod ugrálva, vagy mozgathatod a csípődet körkörösen. Ezt szintén a pasi ízlése válogatja, hogy jobban szereti látni a fel-le mozgó melledet (ez csak szemből működik), vagy inkább a csípőd szexi ringása indítja be. Ha szembe vagy a pasiddal, extra látványként megteheted azt, hogy az ujjaiddal izgatod a csiklódat, ha pedig háttal, akkor pedig ujjazhatod a fenekedet. De nem csak a pasiról szól a történet, ugyanis megfelelő szöget választva elérheted, hogy a farka masszírozza a G pontodat.


Ha engem kérdezel, én jobban szeretem azt, ha a lány szemben van velem, körkörösen és lassan ringatja a csípőjét és közben izgatja a csiklóját.


24/F

2018. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Elfelejtettem, hogy az is nagyon szexi tud lenni, hogy lovaglás közben olajat csepegtet a testére és szétmasszírozza magán a lány.


24/F

2018. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Lassabban mozogjon, lássam rajta, hogy kéjeleg. Én imádom a hosszú hajat, ezért jó ha fordított lovaglóban van, és olyankor a haj szexin rásimul a háta gyönyörű ívére.. mesés:)

Ha szemből csinálja, akkor tartson velem szemkontaktust, néha erősen hajtsa hátra a nyakát, lássam megfeszülni a nyakát, nyögjön fel, és amikor rám néz legyen csábos, esetleg harapjon a szája szélébe, játsszon a melleivel. Feküdjön a mellkasomra, majd "egyenesedjen" fel újra, úgy hogy a mellkasomon finoman végighúzza a körmeit.. kérje a csókom, ha esetleg van rajtam póló, akkor húzzon fel a pólómnál fogva, hogy megcsókolhassam, és hogy mélyen lassan ütemesen tudjon az szemből az ölemben mozogni, miközben csókolgatom a nyakát..

Esetleg lovalásból átmehet (vonaglásba is:D) guggolásba is, és akár "kör-körösen" finom csípőmozgással "keverhet" :)

2018. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Akkor vagy jó cicám ha a melleid hozam érnek azaz rajtam fekszel és a popsid föl-le jar, csattog a feneked, akkor igazán kicsavarod ami a láttad van.
2018. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Azt szeretem, ha alaposan tekergeti a csípőjét a lány, néha gyengédebbet, kövi pillanatban jó erőset belecsavar, határozottan tekeri, hogy kihegyezze alaposan a répámat. Ne csak előre és hátra mozogjon a farkamon, hanem le és fel is, ezt leginkább akkor tudja megcsinálni, ha felguggol, kapaszkodik a vállaimba és mehet a csattogós lovaglás. Persze ekkor én, mint férfi rámarkolok alulról a popsira erősen, segítem tartani és motiválás gyanánt jó csattogósan rá is csapok olykor mozgás közben. A legjobb, amikor játszik guggolva a farkammal, épp hogy csak a makk hegyébe ül bele és így körkörözik rajta, majd kegyelemdöfésül tövig belecsücsül és kezdi a tekergetést, vonaglást vadul. Amikor nem guggolva tekereg a farkamon, hanem hagyományos lovaglóban, imádom azt is csinálni, hogy magamra borítom a nőt, egyik kezemmel összefogom a háta mögött a csuklóit, másik kezemmel a hátát simogatom, vagy átkarolom, esetleg a tarkóján simogatom, és így döföm keményen. De azt is imádom, miközben lovagol, széthúzom a farpofákat, és jól megujjazom a popsiját keményen, vagy csak benntartom egyik ujjamat, miközben rajtam mozog, persze csak miután megnyálazta rendesen.
2018. jan. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha a csaj élvezi a lovaglást, az az én farkamnak is jó. Plusz élvezet a látvány, hangok... ha lobog a melle, ha fogja a mellét, ha én fogom a mellét, csapkodom a seggét stb. stb...
2018. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%

Amikor nem előre-hátra dülöngél mint a hintaló! XD


Óránként tízezerért oktatom...

2018. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!