Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért nem vagytok benne az egyéjszakásban, vagy alkalmi kapcsolatban? PL: Tinderen

Figyelt kérdés
Tinderen például egyikőtök sem akar csak egy sex-re összejözzni. De ez miért van? Nem kívánjátok? Párkapcsolatra majdnem mindegyikőtök ami eléggé hasonlít egy alkalmi kapcsolatra.
2017. máj. 30. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert balfék vagy, nekem már rakat olyan match-em volt, ahol a csaj már az intro-ba beírta, hogy nem komolyat keres, és már 10 dumálás után eljutottunk oda, hogy célozgatott a dugásra.
2017. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Dehogynem vannak benne, csak nem veled.
2017. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Mert vágyom a szeretetre, bújásra, ölelésre, csókra, simogatásra. Vágyom arra az extra "munkára", amit a párom belém fektet akkor is, ha nem a dugás az első. Hogy ír nekem, törődik velem, csak velem van, beszélünk minden nap és egyszerűen csak szeretjük egymást fejben is.


Nem azzal van veled bajom, hogy másra vágysz mint én (vagy a legtöbb nő), hanem hogy nincs agyad felfogni azt sem hogy a nők miért vágynak másra mint te.

2017. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik bolygón élsz rengeteg könnyen megkapható csajszi van, nem tudom te hol keresed, de nagyon rossz a keresési algoritmusod :D Nem egy csajt egy rapid kávé után (hisz kell az energia) már keféltem is.
2017. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2 és 4:

Ebben is van valami. De a kérdezőnek még arra sincs agya, hogy úgy ismerkedjen szexre, hogy ne hozza fel a szexet öt másodperc után.


Kérdező:

Ha egy nő szexkapcsolatot akar, azt nem megbeszélni kell vele hogy "na akkor mi most szexelünk holnaptól?" hanem akkor is ugyanúgy el kell csábítani, mintha párkapcsolatra ismerkednél.

2017. máj. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, de igaza van az 5-ösnek. Ha szexet keresel, akkor is annyi energiát bele kell rakni, hogy elhívd egy randira.

Beszélgess vele egy kicsit. Ismerkedj vele. Ki kell alakítani a szimpátiát vele. Addig nem is említjük nagyon a szexet, sőt. Ezután se feltétlen direkt módban arcon b_aszuk, hogy "Zsuzsa... vége a bájcsevejnek gyere qrni".


Végig kell járni a pávatáncot.

2017. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem én ezt, hogy végig kell játszani és menne is. Csak itt akkor hatalmas csalódottság fogja őt érni, mikor leesik neki hogy csak alkalmit szerettem volna. (mondhatni végig hazudnám az egész beszélegetést ha nem konkrétan mondom hogy mit szeretnék.)
2017. máj. 30. 13:29
 8/15 anonim ***** válasza:

7

Honnan tudod hogy ő nem szexet akar?

2017. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk igaz.
2017. máj. 30. 14:13
 10/15 A kérdező kommentje:
De LÁNYOK ha randira mentek, az nem egyenlő a komoly kapcsolattal? :O
2017. máj. 30. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!