Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok miért nem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért nem vagytok benne az egyéjszakásban, vagy alkalmi kapcsolatban? PL: Tinderen

Figyelt kérdés
Tinderen például egyikőtök sem akar csak egy sex-re összejözzni. De ez miért van? Nem kívánjátok? Párkapcsolatra majdnem mindegyikőtök ami eléggé hasonlít egy alkalmi kapcsolatra.
2017. máj. 30. 11:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A csajok nem így gondolkodnak, hogy "NA akkor most randizni akarok, NA akkor most komoly kapcsolatot akarok"

Ők nem így hoznak döntéseket :D hanem kb. úgy hogy "Vágyom egy srácra aki..... Csak gyere és sodorj el érzelmileg a p.csába!" :D Ők így gondolkodnak valójában, szal felejtsd el a logikáidat.

2017. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem kell unfairnek lenni. Miután megdugtad elmondhatod neki. De azt sem így, hogy "csak alkalmit szerettem volna".

Elég annyit mondani, hogy "nem vágyom most a kötöttségre".


Tanuld meg használni a nyelvet. :D


Másrészt! Nagyon fontos! Ne hazudj!

Egyáltalán nem kell végig hazudni a beszélgetést és gondolatban már feleségül is kérni, hogy szétrakja a lábát. Bőven elég az igazat mondani, de konszolidálni.

És belerakni a kellő figyelmet, energiát, és intellektust a beszélgetésbe.

2017. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10


Nekem volt olyan szexkapcsolatom, ahol csak a második randevún csókolóztunk és aztán a harmadikon feküdtünk le egymással. Utána meg fél évig összejártunk heti szinten.


Szóval nem.

2017. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért hívd el randira? Hogy minimális esélye legyen neked vagy neki azt mondani, hogy bocs, mégsem jössz be - ha valóban így van. Meg nem árt egy személyes találka előtte, bizalmi dolog, többek között.


Voltam olyan sráccal randin, aki végig fogdosott, benyúlt, a mellemhez ért, stb., és bármit mondtam, nem hagyta abba - végül hazamentem.


Namármost, ha őt egyéjszakásra gondolom és rögtön felmegyek hozzá, biztos vagyok benne, hogy örülhetek, ha csak vaginálisan erőszakol meg.

2017. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2017. jún. 1. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!