Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiába izmos egy férfi, megfele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába izmos egy férfi, megfelelő anyagi helyzet nélkül kizárólag csúnya nőknél van esélye?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem, a bombázó nők a gazdagabb véznákat szívesebben választják.
2020. júl. 14. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos izomból nem tudsz neki venni VIP dolgokat tehát ha felszínes bom,banő kell akkor oda kevés ha kivagy gyúrva.
2020. júl. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Felszínes discopicsáknál nyílván a pénz számít

Nem felszínes,értelmes csajoknál a személyiséged

Én ezt vettem észre

2020. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen második de aki izommal akar hódítani annak nyilván nincs személyisége mert akkor azzal akarna hódítani nem?
2020. júl. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én már egyre inkább úgy látom, hogy minél szebb egy nő, annál pénzesebb férfira nedvesedik. Hiába ad egy férfi a külsejére, megfelelő anyagiak nélkül ugyanúgy a bányarémek és prostituáltak között választhat. Minden szép nőnek pénzes férfi kell, ez a nagy betűs igazság.
2020. júl. 14. 01:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom,hogy nem fontos a külső mert hazudni sem akarok,nyílván fontos,hogy a kinézete legalább totál semleges legyen számomra de inkább tetsszen viszont abszolút a személyiség a legfontosabb.

Hiába szőke kék szemű álompasi ha egy önző,másokat lenéző,drogfüggő baromarc akkor sose jönnék vele össze.


Vagyon nálam szinte semmit nem számít,nem arra megyek,hogy eltartsanak.

Legyen ápolt és higiénikus.

2020. júl. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok lemaradt,hogy 22 éves lány vagyok
2020. júl. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A golddiggereknek tökmindegy hogy nézel ki, csak a pénztárcád vastagsága számít. Lelke rajta, aki ezt akarja és a pénzt tartja legfőbb értékének. Sok minden megvehető rajta, autó, ruha, qkvák, de igaz szerelem és valódi barát nem.

Izmok... biztos jó ha sportolsz, de a normális nőket nem érdekli hogy 42 vagy 45 cm a bicepszed. A személyiség, kisugárzás, stílus fontosabb.

2020. júl. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ezen a fórumon valahogy mindig akad kivétel, de a való életben sose találkozok ilyesmivel.

Egy gazdag, de csúnya férfi bármilyen szép nőt felszedhet, ellenben a jól kinéző, de csóróbb férfiaknak a legcsúnyább nők jutnak. Teljesen fekete és fehér ez a dolog.

2020. júl. 14. 01:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért akarja a felszínes férfi hogy a nők ne felszínes okok alapján válasszanak? A kiszemeltjeid pont ugyanazt a játékot űzik mint te. Nincs sok jogod panaszkodni.
2020. júl. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor írtad ki ma ezt a kérdést kicsit átfogalmazva? Nem, bármilyen szép nőt meg lehet szerezni, ha nem vagy béna, értelmes vagy és jó a beszélőkéd. A nők fő erogén zónája az agyukban van, ha arra tudsz hatni, akkor nyert ügyed van (izé, neked nem lesz :( )
2020. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!