Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti lefeküdnétek egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek egy olyan férfival, akinek felesége és gyerekei vannak, plusz tanít is titeket? (de mindketten kívánjátok egymást, és helyzet is megfelelő lenne)

Figyelt kérdés

2018. jún. 15. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem.
2018. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ebben nagyon sok minden benne van. Először is, tönkretehetsz egy házasságot, egy családot, és ezek után nehéz megbékélni a lelkiismereteddel. A tanítás kevésbé zavarna, ott csak a lebukás veszélye miatt problémás, de mint tudjuk, a tiltott gyümölcs a legédesebb. Tehát attól függ: csak alkalmi, egy alkalom, sok alkalom, szeretői viszony, vagy már oda fajulna, hogy elhagyja érted a családját? Ezt nem igazán lehet előre megmondani, de az egyik fél könnyen beleszerethet a másikba, és nyilván jóval idősebb is nálad.

Hát, én maximum abban az esetben feküdnék le vele, ha nagyon fiatal tanár, nem szereti már a feleségét, talán már a válás is tervben van, és nem én rontom el a kapcsolatát.

2018. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mármint a tanárod? Hány évesek vagytok? :)
2018. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelműen nem. Persze kívánnám de azért szorult belém annyi ész hogy féken tudom tartani az ösztöneimet és racionálisan meg tudom ítélni hogy milyen következményekkel járna az az egy órás kis gyönyör.


Tehát egyértelműen nem.

2018. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Tanárom ugyan nem volt, de nős és gyerekei is vannak

Lefeküdtem vele.

Egyáltalán nem mondom, hogy bánom, mert hosszú előzménye volt, de azért nem is döngetem büszkén a mellem a történtek miatt.

2018. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Persze, miért ne
2018. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én 20, a tanárom duplája
2018. jún. 15. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
És mit remélsz a lefekvéstől?Egy újabb strigulát az ágyad fölé, hogy na ez is megvolt?Eléggé igénytelen vagy.
2018. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Csak akkor,ha tudom magamról,hogy többet nem akarnék tőle pár kósza szexen kívül.

21l

2018. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem a koron van a lényeg, hanem hogy neki milyen körülményei-családi élete van.


Egy, (talán 2-3) numeráért tönkreteszel egy családot. Majd jön másik férfi, akit kívánsz, ne legyél türelmetlen.


Én bármennyire is kívánom a tanárnénit, a tükörbe nem tudnék nézni ha ilyet csinálnék úgy, hogy családja van s akár rossz a kapcsolatuk, akár nem.


29/F

2018. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!