Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ki szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ki szoktátok dobni a melleiteket, ha pasit akartok fogni? Milyen melltartót húztok ilyenkor? Pántos, pántnélkülit, elöl, hátulkapcsosat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 5. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy kidobnam-e ha. Ezek telikabatban is feltunnek. Ha akarom vagy nem akarom, akkor is.
2020. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Merevítős és pánt nélküli melltartót hordok. Felsőtől függ mikor melyiket veszem fel.
2020. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti mutogatnám ha nagyobb lenne de sajna nagyon pici.
2020. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok pasit fogni.
2020. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A mosoly bevetése, kacérkodás, flörtölés hatásosabb. A melltartó meg attól függ milyen a felső, ujjatlan felsőhöz nyilvánvalóan pántnélküli.
2020. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Úgy öltözök, látszon a forma minden téren, de nem kipakolva. A melleimet meg nekem is eldugni is nehéz lenne :)
2020. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Párom anélkül is kipakol, hogy pasit akarna fogni :D Szereti ha megnézik
2020. jún. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit kidobnom sajnos.

Amúgy sosem akarok "pasit fogni", élem az életem és ha megismerek valakit akkor hajrá, ha meg nem akkor nem.

2020. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lenne mit kitennem de nem ezzel fogok pasit fogni. Nem is olyan típusok érdekelnek akik emiatt ismerkednek egy nővel. Értelmes férfit úgy lehet fogni, ha visszafogottan csinos egy nő, magabiztos és mer kacérkodni. Hidd el nekem mindig bevált és soha nem vettem miniszoknyát vagy raktam ki a mellem. Anélkül is megnéznek a pasik
2020. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy valamivel hívd fel magadra a figyelmet

A pasik vizuális típusok úgyhogy nem árt ha ez a valami a testeddel kapcsolatos

Ha a melltartóban magabiztosabb vagy(ami ilyenkor elég fontos) akkor nyugodtan pakolj ki mindent, hívd fel rá a figyelmet akár ruhával akár nyaklánccal esetleg más kiegészítővel

Amit saját tapasztalat alapján mondani tudok az az hogy érj hozzá a dekoltázsodhoz gyakran beszélgetés közben azzal arra tereled a figyelmét, de ez igaz a szájra is meg a lábak keresztbe tevésére is

2020. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!