Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért mondják hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért mondják hogy nem nézik meg a pasik nadrágját elől?

Figyelt kérdés

Mostanában inkább melegítőt viselek és nem kicsi mérettel vagyok megáldva szóval nem tudom el rejteni nagyon a csomagot.néha tetszik hogy megnézik de sokan úgy bámulnak hogy már kellemetlen.Lányok és fiuk véleményét is kérném Fiuk akik hasonló helyzetbe vannak hogy reagáljátok le?

Lányok ti mit szoktatok ilyenkor gondolni?



2020. ápr. 2. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy biztos nagyon fáj a barátnőjének. 19/L
2020. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Hacsak nem edzeni mész, nem értem a melegítőt utcai viseletként.
2020. ápr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
GregoriGyakori, kérlek ne írogass nekem privátokat! Ha szexpartnert keresel, vannak kifejezetten erre a célra szolgáló weboldalak. Köszi!
2020. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
23%
Mi, lányok a nagyot szeretjük.
2020. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
#2-es vagyok, én nőként írtam, hogy nem tudom értelmezni utcai viseletként a melegítőt, szóval #4-es ne beszélj a nők nevében.
2020. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha feltűnően kidudorodik,én is meglesem,de nem bámulom percekig.Arra gondolok,biztos direkt vett fel melegítőgatyát,hátha könnyebb így csajozni.
2020. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elbambulnak.
2020. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Igényes pasi melegítőt otthon hord

N

2020. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy otthon hord. Nekem van 2 tök szép, divatos melegítő nadrágom. Simán azt hordom utcán.
2020. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A környékünkön (8. ker) elég gyakran hordanak a sötétebb bőrűek kint is melegítőt.

Ha csak nem sportolni mész/ vagy onnan jössz nem igazán tudom megérteni.

Én néha megnézem a férfiak farkát nadrágon át, de csak mert oda tapad a szemem. Szerintem ez olyan mintha egy nő nem venne fel melltartót, olyankor az álló mellbimbóra is ráakad a szem.


Csúnya férfiaknál egyébként nem nézek oda le.

2020. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!