Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért mondják hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért mondják hogy nem nézik meg a pasik nadrágját elől?

Figyelt kérdés

Mostanában inkább melegítőt viselek és nem kicsi mérettel vagyok megáldva szóval nem tudom el rejteni nagyon a csomagot.néha tetszik hogy megnézik de sokan úgy bámulnak hogy már kellemetlen.Lányok és fiuk véleményét is kérném Fiuk akik hasonló helyzetbe vannak hogy reagáljátok le?

Lányok ti mit szoktatok ilyenkor gondolni?



2020. ápr. 2. 10:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolatok.Nem akarok csajozni van párom azért veszem fel mert kényelmes és meleg,régen lehet hogy nem volt divat a melegítő utcára én se hordtam de ma már ahogy írják divatos szettek vannak amik elég drágák is, hogy otthonra vegyem csak fel.Boltba ide oda szaladgálni tökéletes szerintem,de lehet én vagyok az igénytelen.
2020. ápr. 2. 11:17
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma származású és hordok alsónadrágot a melegítő alatt nyilván.
2020. ápr. 2. 11:18
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Hülyék az itteni nők. Ne foglalkozz velük. Egy melegítő szett 10 ezer is lehet, majd pont otthoni fozocakezeshez veszem fel, meg kocogáshozm lófaşzt. Simán utcai viselet. Vagy mindenkinek tokszoritos farmer kéne meg Armani öltöny? Gyökerek. 😃
2020. ápr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejön a pasi akkor megnézem lent is. Én nagyon szeretem a melegítőt a pasikon, szerintem laza és szexi. (Na nem a bolyhos noname tesco s gatya). Vannak már nagyon dizájnos márkás melegítők amik simán jók utcára is. (Én nőként nem veszek fel de pasiknak jól áll)

Nem gondolok semmi extrára közben, max hogy vajon nagy e neki:D de nagyon be tud indítani a látvány

2020. ápr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ki mondja? Én nem. Megnézem ha látszik.
2020. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
hát igen 10től kezdődik igazából ami normális márka és jól is néz ki.Alapból nem hordok ilyen piaci meg no name cuccokat próbáltam de inkább hagyjuk. 15# olvasgattam a kérdésem előtt itt a gyakorin van pár ilyen kérdés és a páromat is kérdeztem ő se szokta figyelni max rápillant ha feltűnő
2020. ápr. 2. 11:56
 17/19 anonim ***** válasza:
Sosem mondtam hogy nem nézem meg, megszoktam nézni kíváncsiságból.
2020. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Az oké hogy valaki oda pillant mert én is megnézem a nőket hiába van párom de nem feltűnően,szingli voltam akkor se bámultam senkinek a mellét meg a seggét pedig sokan rendesen kiraknak mindent:D
2020. ápr. 2. 12:15
 19/19 Lacc80 ***** válasza:

Az enyémet is megnézik néha, de én élvezem.

Volt, akinek jobban szét is raktam vagy megmaszíroztam.

Általában értékelik.

Kinek mi.

2020. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!