Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha hosszabb távon van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha hosszabb távon van szeretőtök akkor eltitkoljátok a párotok elől?

Figyelt kérdés
Vagy jobb leülni és a párunkkal megbeszélni hogy szeretnénk mással is?

2018. ápr. 24. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ki az a hülye, aki a szeretőjét megbeszéli a párjával? :D

Az úgy már nem is szerető akkor bazze

2018. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le lehet ülni erről beszélni, aztán vélhetőleg nem lesz gond arra,hogy a további közös jövőtökön gondolkodj :) :(
2018. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Házas ember is lehet boldog, csak a férje/felesége rá ne jöjjön!
2018. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eltitkoltam
2018. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne! Hazajövök melóból, felszisszentek egy sört és megbeszéljük mi van a szeretőmmel. Az asszony kimondottan szereti a témát.
2018. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szívem, mivel már öt éve élek titokban szeretői viszonyban, ezért gondoltam leülhetnénk és bemutathatnám neked Juditot. Biztos vagyok benne, hogy nagyon megkedveled, hiszen én is oda vagyok érte és szerintem vele végre kipróbálhatjuk a hármas szexet amire annyira vágytál mindig is.

Nem kérsz egy kávét?

Ja és igaz kifizetted a számlát tegnap?"

2018. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!