Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, akik párjának átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik párjának átlagos vagy kicsi a farka? (Kb 15cm vagy alatta)

Figyelt kérdés
Mindenképp megcsaljátok a párotokat vagy tud róla és úgy szexeltek nagy farkú férfival? Esetleg elég egy nagy méretű dildó vagy vibrátor is a hiány ellen?

2020. máj. 1. 23:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
87%
Volt mar az atlagnal kisebb, de nem volt jo..nem tudom hany cm, nem meregetem
2020. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
25%
Hidd el 5 cm el is boldogok lesznek, csak legyen 1 jó kis mastercard....ez jobban izgatja a többsèget, na őket kerüld!
2020. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
72%

Én is inkább az átlagos vagy a kisebb...

Egyszer volt egy olyan párom, hogy elsőre az jutott eszembe hogy öcsém, ha ez rám dől, még agyonüt..

Még nézegettem, hogy lehet kell egy párna annak is, mert itt fekszik köztünk ..

Neeem...Nem volt jobb!Neki meg főleg nem,hogy állandóan csak az óvatoskodás.

Szóval inkább kisebb, mint egy ilyen.

2020. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
19%
Nagy szerszám az igazi. A lányok ezt gondolják, de nem ezt mondják. Hazudnak, mint a vízfolyás.
2020. aug. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
14%
Hát naná hogy a nagyot szeretik, az összesnek nagy kell, ez köztudott mar 3000 éve a nagy kell nekik,a kámaszutrában is feketének ábrázolják a nagy dákókat, már ősidők óta a nagy kell nekik ez nyilvánvaló
2020. aug. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy? Elárulom, nem a méreteddel van a probléma, hanem azzal, hogy fogalmad sincs arról, hogy működik egy nő és mitől jó a szex...A páromnak 13 centi, maximálisan kielégítő, sőt bizonyos pózokban fáj ott mélyen bent. A női hüvely kb 11 cm, ez megvan?

Ami viszont baromi kiábrándító, az az éretlenség és tudatlanság, amit az a kérdés árul el, hogy "a 15 centis pénisz okot ad-e megcsalásra". Attól indulok be és elégülök ki testileg-lelkileg,ha minden porcikámmal érzem, hogy a férfi átadja magát nekem, ki van rám éhezve, élvezi amit csinálunk, felfal, felzabál a szemeivel, csókol ahol ér és kimutatja hogy mennyire jó neki amit csinálok.

2020. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
84%
A páromnak is kb 15 cm, ennél nagyobb nekem már fájdalat okoz.
2020. aug. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
84%
Volt páromnak 18 volt, de nagyon vékony, és valamiért szokása volt a méretétől nagyobbra tágítani, ami miatt sokszor meg se éreztem magamban. Rettenetesen rossz volt. Egy másik páromnak 15 volt, s jó vastag, s használni is tudta. Szerintem nem a hissz számít, hanem a tudás leginkább.
2020. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 14 van, eddig mindig volt orgazmusa az osszes nőnek, akivel voltam. Kivétel annak nem, aki erre képtelen volt, de ott előbb kinyaltam, aztán szexeltünk. Egyszer volt egy bolond csaj, akivel barátok voltunk, és volt egy 3 lábú barátja. Én amolyan lelki szemetes láda voltam neki. Aztán összejöttünk, mert nimfomán volt, és rám mozdult. Nyilván belecsaptam a lecsóba én is. De előtte már nem voltak együtt a faszijával fél éve, aki megcsalta, meg verte. Sajnos egyik együttlét sem sikerült, mert tudtam, hogy vágyakozik a faszi után, meg két héttel előttünk is felhívta, hogy szerelmet valljon neki. Aztán egy nyomorult erekciót nem bírtam magamra erőltetni a viselkedese miatt. Mint vmi huncut kanidomár. Rémálom az ilyen nő. 😂 De ő is olyan volt, hogy egy ujjamtól elment, és nyaltak 2 percig, attól is. Kár, hogy az agyam össze van kötve a farkammal, és hát nem bírom az ilyen megbízhatatlan nőket. Pedig okos volt nagyon, meg olvasott, de ennek ellenére egy labilis kislány. Szóvál hiába volt képes a könnyű orgazmusra, azért preferenciában ott volt a nagy farok, mint opció. Személyiség kérdése. Kit mit szeret.
2020. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
39%
nekem 10 cms a kiskapitány de nem zavarja a rüfkiket mer kilóg a jó kis 1996 os suzuki swift kulcsa a zsebemből ezmá garancia a sikerre
2020. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!