Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Amikor reggel felkeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Amikor reggel felkeltek és a testetek jelzi hogy egészséges mit csináltok?

Figyelt kérdés

Takargatjátok a szüleitek előtt a merev péniszetek? Vagy teljesen normálisan veszik őkis?

Én egyszobás garzonba élek anyummal és reggel mindíg várnom kell hogy mehessek a dolgomra hiába sietnék.ti hogy oldjátok meg?


2020. ápr. 25. 04:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudok várni és van zsebem, akkor megfogom ott, hogy ne látszon. Egyéb esetben csak várok.

Rendben, hogy a szüleim láttak eleget meztelenül, de ott nem tartunk, hogy azt nézzék, hogy álló farokkal járok-kelek reggel.

De szerencsére nekem amúgy is elmúlik letöbbször, mire ténylegesen felkelek.

2020. ápr. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha takarni kell, akkor a hasamra fektetem, és a boxer pántja odanyomja. Pólót felveszem, így nem látszódik semmi.
2020. ápr. 25. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Iszok egy teát
2020. ápr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem a szüleimmel lakom, így nem probléma. De amúgy álló farokkal gyakran átmegyek reggel a lakótársamhoz és a szájába nyomom, imád szopni! 😉
2020. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rajtam boxer van, és rá pizsamanadrág is, szóval van ami lefogja, nem úgy áll mint egy sátor, de így is dudorodik rendesen. Kimegyek simán bárki elé így, már nem takargatom, kollégiumban is így jártunk, itthon is.
2020. ápr. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

otthon a boxeron kívül egy póló is van rajtam és az takarja

a koliban nem szoktam takargatni, ott gyakran meztelenül alszunk

2020. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor általába én reggelente egyedül vagyok mert ők már elindulnak szóval nem látnak mostanába h nkm nem kell el mennem van hogy könyebbítek magamon :D
2020. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!