Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a megoldás,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megoldás, mit tegyünk? /F

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel 2 éve vagyunk együtt, és nemrég bevallotta nekem, hogy egy ideje túl erősen vonzódik az egyik fiú ismerőséhez.


Korrekten mondta meg és őszintén, ezért nem haragudtam érte. Azt mondta hogy már több napja tart, és úgy érezte muszáj elmondania nekem.. És annyit mondott még hogy nem bírja kiverni a perverz gondolatokat a fejéből.De azt mondta nem akar megcsalni, és mindenképp megbeszélné velem ha bármit is akarna tőle, és azt mondta ugyanúgy engem szeret, de nem tudja ezt a vonzódását irányítani..


Mit gondoltok erről?


2020. ápr. 12. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3 hét türelmi idő, aztán döntsön.
2020. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a türelmi időt javasolnám, de ez már régen nem stimmel... A szerelem (és ezzel a párkapcsolat) alapvető része a szexualitás. A kettőt nem lehetséges szétválasztani. Ha a párod monogám típus (ezt mindenképpen beszéljétek meg), akkor azt jelenti, hogy téged már csak kb megszokásból "szeret" de nem izgatod. A másikba zúgott bele, még ha ezt most magának tagadja is. Bár azt hozzá kell tenni, hogy korrekt volt tőle, hogy ezt így elmondta (én azért itt arra is gondolnék, hogy talán meg is történt valami és csak apránként adagolja be).

Abban az esetben, ha a párod poliamor, akkor viszont neked kell döntened. Egy ideig ellen fog tudni állni a vágyainak de hosszú távon tuti nem. Vagy elfogadod, hogy mással is van időnként, vagy pedig a hátad mögött fog félremenni. Ha ez neked nem fér bele, akkor érdemes lenne erősen elgondolkodni a kapcsolatotokon...

2020. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyiban nem értek egyet a 2-sel, hogy lehet, most belezúgott a másikba, lehet, 2engedélyt" is kap a a félrelépésre, lehet, szakítanak is a mostanival, DE, az is benne van, hogy rövid idő után ráun az újra, lehiggad, és többre fogja értékelni a stabil szerelmet, mint az ilyen fellángolást. Csak nehogy késő legyen.
2020. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
59%

Őszintén sajnálom ezt a helyzetet. Kicsit hasonlít ami velem történt.


Van egy mondás amivel nagyon egyet értek, bár k... fájdalmas: ha egy kapcsolatban felbukkan egy második személy akkor válaszd a másodikat.

Ha tényleg szereti egymást két személy akkor nem küld/fogad más "energiát" más irányba.


Üljetek le és beszéljétek át, hogy mi váltotta ki ezt benne, hogyan lehet ezen változtatni. Ha tényleg szeret akkor hajlandó lesz erről beszélni és együtt dolgozni, hogy újra jó legyen minden. De ne húzd/húzzátok el, adj egy ésszerűen belátható időt magatoknak de ha nem tapasztalsz változást akkor inkább engedd el (mert inkább magadat csapod be ha halasztgatsz).


Sok sikert

2020. ápr. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!