Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lenne a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a megoldás? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy baratnom, akivel 2 eve vagyunk egyutt.


Elvileg o mindig szubmissziv tipus volt, vagyik picit durvabb megalaztatasokra es pofozasokra, kopkodesre szexben, viszont ezt az elejen el sem mondta, mert szegyellte, viszont idokozben mikor nem tudtam h ot ez izgatja, mondtam is neki hogy engem az ilyen abszolut nem izgat, es soha nem tudnam csinalni.


Mert tenyleg nem tudnam csinalni ezt valamiert, en a normal szexet szeretem megalazasok nelkul.


Egy darabig minden rendben volt, viszont nekem most nemreg bevallotta hogy ilyen beallitottsaga van es hogy mar nem tudja tovabb elnyomni a vagyait, vegre megalazott szerepben akar lenni szex kozben, de tudja h velem nem elheti ezt meg, mert en nem akarom ot “bantani”, es meg is erti, es engem nem hibaztat.


Viszont nem szeretnem azt sem hogy kielegitetlen legyen ilyen teren mindig, es elobb utobb ugyis meg akarja elnj majd a vagyait, es nem tudom mit kene tennem hogy meg elhesse.


Gondoltam arra is h megengedem neki h lefekudjon egy olyan valakivel akivel ezt meg tudna tenni.. ti mit gondoltok?


2020. márc. 17. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, de csak fokozatosan, lehet, hogy ha látod rajta, hogy élvezi, akkor te is jobban elengeded majd magad és élvezni fogod, mert Ő is élvezi. Adj egy esélyt ennek, mielőtt hagynád, h más kielégítse ez iránti vágyait.
2020. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kisördög1 ***** válasza:
51%
Én szívesen megadom neki amire vágyik, kielégítem ezt a vágyát. Leszek a domináns ura rendszeresen arra a pár órára, aztán visszamehet hozzád és éltek tovább boldogan :)
2020. márc. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt nincs középút, kompromisszum. Ha neked nem megy, szakítsatok, és mindenki találjon egy neki megfelelő párt.
2020. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!