Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nehezemre esik fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezemre esik fél órán keresztül szopni. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párom szereti ha orálisan csinálom neki a szex végén. De nekem nagyon kényelmetlen és fáj a szám egy idő után, előfordult, hogy sebes is volt. Persze mondtam már neki, de nem tud hamarabb elmenni. Már ott tartok hogy viszolygok az egésztől, pedig szeretném ha mindkettőnk megpaná ami jó neki. Én hamar felizgulós vagyok, nem igénylem a nyalást/ujjazást pár percnél tovább.

Légyszi értelmes válaszokat adjatok, köszönöm!

(Aki privátban próbálkozna, rossz helyen kopogtat, nem válaszolok!)



2020. febr. 21. 10:13
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*mindkettőnk megkapná...
2020. febr. 21. 10:14
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj közben néha, csináld csak kézzel, meg hasonlók. A fél óra az nagyon sok amúgy szerintem. Az is lehet, hogy nem jól csinálod, lehet ő máshogy szereti csak valamiért nem mondja. Amúgy ez a szex végén orál azt jelenti, hogy miután elélvezett, utána szopod le még egyszer, vagy élvezés nélkül tart még neki fél órát?
2020. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az élvezést tart neki addig. Ha pihentetem a számat akkor elpuhul a farka ha csak verem.
2020. febr. 21. 10:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a pasiddal lesz a gond. Ha már élvezésközeli állapotig szexeltek, akkor valamit nagyon rosszul csináltok, hogy még fél óra kell neki, hogy elmenjen. Amikor majdnem elélvezett, akkor hagyjátok abba, kis szopi és már el is kell durrannia. Ha nem így van, akkor nincs eléggé rádizgulva, esetleg rossz a technika.
2020. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Fel óra ? Az rohadt sok

Max 10 perc után durrannak a pasik

26N

2020. febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 cseppszi ***** válasza:
82%

Ne kínozd magad! Csak addig csináld amig neked is jó!

Az örömszerzés nem arról szól, hogy sebesre *pod a saját szádat

Mint előttem többen is írták valami nagyon változtatni kellene

2020. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kellene addig szopnod, közben simogathatnád is hogy a szád pihenjen kicsit!
2020. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
azet vannk erre technikak. profik 1-2 perc alatt kivegeznek 1 pasit. zacsi simi + kezzel rasegites + golyoszopkodas es kesz a durranas.
2020. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Valami gáz van ott, ha engem jól szopnak, akkor 10-15 perc alatt vége van.


24F

2020. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem kérdezd meg az 5# öst hogy kell jól csinálni
2020. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!