Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire gyakori ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gyakori ez lányoknál, vagy csak ezen az oldalon mondják ezt annyira?

Figyelt kérdés
Hogy a legtöbb nőt izgatja ha kikötözik, fojtogatják szex közben. Tapasztalatok alapján ez igaz?
2020. ápr. 3. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez baromira nem valos. Es meg a gyakoris valaszolok se mind gondoljak komolyan.

Szerintem itt sok a nagyon fiatal, szuz, maganyos, kiehezett.

En lelki nyomor es chat kozben kenyszer taktikai szunet alatt vagyok itt.

2020. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem izgat a kikötözés, de a fojtogatás nem. 40N
2020. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kikötözés igen, de csakis olyannal, aki már régebb óta a párom és megbízom benne teljesen. Fojtogatás nem. Nem is látom értelmét.

43/n.

2020. ápr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer eldurvult egy alkalom. Akkor fojtogattak. Hallhatóan alig kaptam levegőt. Egy pillanatra megrémültem. De utánna...addig is nagy izgalomba voltam, de az átmeneti ijedtség után valami istentelenül élvezni kezdtem az egészet. Kb azóta tudom hogy nem vagyok normális. Sokan dobálóznak bdsm jellegű vágyakkal, meg álmodoznak gondosan megkomponált jelenetekről, ami már már divat hóbortnak mondható, mégis legalább nem lógnék ki a sorból nagyon...de valamiért engem nagyon zavar utólag, hogy még kértem volna is hogy erősebben, még durvábban benne lettem volna. Nem érzem azt hogy ez jopofa dolog, a szexuális izgalom ellenére kib#szottul rémisztő.
2020. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kikötözés jöhet. Fojtogatás semmiképpen.
2020. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de úgy gondolom, hogy a lányok 95%a ezt nem tolerálná. Egészen addig, amíg ki nem próbálják. Csak a legtöbben nem akarják kipróbálni, itt csúszik el a dolog, vagy nem elég rámenős a férfi. Én férfi létemre pl nem is tudok durván bánni a nőkkel akkor sem ha kérik, pedig tudom, hogy van az az 5%, aki imádja, mert egyszer voltam egy ilyennel.
2020. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem izgat, de a legtöbb pasi nem mer ennyire durva lenni
2020. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Durvának találom én is, hogy ez bejön a nőknek...
2020. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a kezeimet köti ki a partnerem, azt mondom, izgató, viszont ha a lábamat is kikötné, már annyira nem jönne be.. a fojtogatás is, de csak bizonyos fokig, vagyis azért nem muszáj halálközeli élményt okoznia 😂
2020. ápr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég gyakori. De igazából csak a kíváncsiság miatt. Én próbáltam már és mindkettőt imádom. Persze csak enyhébb formában. A kötözés ne legyen durva és nyoma semmi képp ne maradjon.


A fojtogatás pedig csak olyan emberrel ajánlott akiben teljesen megbízol és ismeri a tested. De persze irányíthatod hogy jobban vagy kevésbé szeretnéd. Nagyon élvezetes tud lenni 😉

2020. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!