Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondják, hogy "túl szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy "túl szép lányoknál próbálkozom"?

Figyelt kérdés
A szüleim is mindig ezzel jöttek, hogy miért nem jó nekem az átlagos, meg miért a szép lányokat nézem ki. De most ez mi? Olyat kéne választanom, aki nem tetszik? Nem hinném, hogy ez úgy megy, hogy az ember eldönti, hogy ki jön be neki.
2014. máj. 30. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyanokhoz menj oda akik neked tetszenek. Össze fog jönni! Ez normális, h nem mond neked mindenki igent... Majd lesz olyan aki neked nagyon tetszik és neki is nagyon tetszel majd. Türelem!
2014. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fel kell világosítsalak téged burkoltan le rondáztak.
2014. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha túl nagyok az elvárásaid ahhoz képest, amit nyújtani tudsz akkor egyedül fogsz maradni... ezért mondják a szüleid, mert ezt tudják. Legalább nem hitegetnek, mint a legtöbb nem is enyhén elfogult szülő.
2014. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát pedig elég sok nálam jóval gázabb embert szoktam látni jó csajokkal. De még ha nem is így lenne, akkor se igazán látom értelmét olyannál próbálkozni, aki nem tetszik.
2014. máj. 30. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy kíváncsiságból, linkelnél olyan csajokról képet, akiknél próbálkozol? (nem muszáj pont azokról, de hasonló kategóriában)
2014. máj. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok! Egyaltalan nem rondaztalak le... Nem akarok mentegetozni, de egyaltalan nem gondoltam g gaz lennel vagy ronda.
2014. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, hagyjuk már ezt a baromságot, hogy ronda vagy és nem érdemelsz szép lányt. Akkor miért látok annyi ronda, tapló kinézetű alakot szép lánynokkal meg ronda, kövér csajokat helyes fiúkkal. Gáz vagy sem, de kajak még jobban néz ki a srác, mint a nője. Az ilyen sem ritka ám pedig. Ha a lányoknak jrá olyan, aki nekik tetszik, akkor nekünk fiúknak is igazán kijár a jó, ami nekünk bejön. Roh@djon meg mindenki, aki ennyire lenézi a férfi nemet! Kezd felmenni a pumpa ebben a szros feminista, liberális getszi társadalomban élni!
2014. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!