Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23F vagyok határozatlannak...

23F vagyok határozatlannak gondolom magam és ezt mondják az ismerőseim is, mint lányoknál és az élet más terén is, olyan ágrol szakatnak érzem magam, mi segithet ezen? Stilusos öltözködés? Nem vagyok elég vakmerő?

Figyelt kérdés
Pl azzal is gondom van hogy nem tudom milyen frizura áll nekem jól,most az gáz ha a fodrászomtol kérdezném meg?Vagy ez hogy működik tükör elé kell állni és nézegesem magam hogy mi is hiányzik rólam hogy több önbizalmam legyen?
2015. okt. 24. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megkérdezheted a fodrászt. Ő ezt tanulta, látja, hogy milyen arc formához mi áll jól. De iránymutatásnak nem árt, ha elmondod, hogy mi az ami tetszik. Nem árt a stílusos öltözet, jó benyomást kelt. Itt nem a legújabb divatra gondolok. Ha mész vásárolni, vigyél magaddal valakit, akinek jó ízlést tulajdonítasz, biztos segíteni fog. De az eladót is megkérdezheted. De ha mindenre azt mondja, hogy jól áll, akkor inkább sétálj ki az üzletből, mert valószínűleg nem az elégedettséged, hanem csak az értékesítés a fontos számára.
2015. okt. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hol a pitsában éltél idáig?
2015. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1.Nyugodtan megkérdezheted a fodrászodat, én is azt mondom, de ahhoz, hogy határozott légy, előbb ismerd meg önmagad, és tanuld meg magadat olyannak látni, amilyen tényleg vagy. Ez egyébként nagyon sok embernek nem megy: sokan túl nagyra tartják magukat, míg mások szinte teljesen alábecslik magukat.

2.A másik dolog meg: kezdj el valamivel komolyabban foglalkozni, amit igazán szeretnél. Lehet művészet, lehet sport is, és a lényeg: NE FÉLJ A KUDARCTÓL! Mert kudarc bárkit érhet bármikor, de abból inkább csak tanulni lehet.

3.Öltözködés? Azt mondom, ne kövesd a divatot, inkább hordj olyan cuccokat, amiben TE jól érzed magad. Így amellett, hogy nem fogsz szorongani, lesz egyéniséged is. Ha meg kipletykálják a hátad mögött, mit hordasz, oda se neki! Lehet, hogy irigylik, hogy neked ilyen a stílusod, esetleg még követnek is.

4. A másik nem tanácsát se ciki soha kikérni, Lehet az a nő akár rokonod is: tesód, unokatesód, nagynénéd, de akár az anyukád is. Ha jobban megismered a lányokat, könnyebben szerzel barátnőt is.

5. Olvasás. Annak is utánanézhetsz akár könyvekből is, hogy egy olyan alkatú és arcú srácnak, mint te vagy milyen frizura és milyen ruha áll jól. Az olvasás sose szégyen, sőt! Olyan mellékhatása van, hogy egyéniséget és műveltséget okoz. És mivel fiú vagy, egy srác tudással akár a férfiközösségben májer is lehet.


Összegezve:1. Önismeret

2. kitartás (ha elbuksz, felállsz újra)

3.Önmagunk vállalása

4. nem félünk a másik nemtől

5.olvasás

2015. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!