Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit jelent az, hogy emo?

Mit jelent az, hogy emo?

Figyelt kérdés
Barátaim szokták rám mondani, mert szerintük mindig szomorú vagyok és zárkózott...de mit jelent ponosan,mert azt nem tudom!

2013. júl. 8. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Írj egy privát üzenetet és elmagyarázom neked hogy pontosan mért mondják ezt rád, meg hogy mit is jelent az "emo" szó.:)

ui: Én emo vagyok.;)

2013. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 2. te honnan tudod hogy igazából milyen egy emo? Szerintem te még soha nem láttál egy emo-t sem csak innen onnan hallottál pletykákat. Igen van amelyik festi a haját és eret vág, de ezt te biztosan nem érted hogy mért csinálják csak osztod itt az észt. "Patkány" hát én a te helyedben elgondolkoznák azon hogy mit jelent az hogy mit jelent a patkány szó. Ha jobban belegondolok te vagy a patkány amiért lefikázol egy számodra ismeretlen szubkultúrát.
2013. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megmondom neked hogy az emo egy ugyanolyan kitalát baromság mint a pávaság meg a mostanában elterjedt rajság általában csak az ilyen divatmajmok követik az összes ilyen "szubkultúrát"
2013. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az utolsó kommentelő egy hatalmas barom... az emo nem egyféle "divat" hanem egy életstílus/gondolkodásmód.. és az érvágás, amiröl annyian beszélnek egyáltalán nem népszerű köztünk...
2013. júl. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!