Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből ismerhető fel, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből ismerhető fel, hogy egy férfi az ágyban is határozott lesz, és nem csak előadja magát?

Figyelt kérdés

Szóval engem az indít be, ha egy férfi határozott, ő irányít az ágyban, talán egy nagyon enyhe szub hajlamom is van, de eddig csak olyanokat sikerült kifognom, akik nem igazán tudtak beindítani, hiába kértem hogy legyenek határozottabbak, az kimerült annyiban, hogy néha kicsit határozottabban tartották a derekam lovaglóban és ennyi... egy másik kérdésben egy kommentelő válaszát láttam: "Rég rossz, ha nincs tisztában egy férfi azzal, hogy mi izgatja fel a nőt, csak tömi ezerrel, mint az ütvefúró a maga egysíkú megoldásaival.". Hát pont ez volt, csak tömtek ezerrel, ilyen kis egysíkú előjáték után, hogy csókolózni kicsit, rögtön markolászni durván, szinte azonnal csiklót simizni erőteljesen, rá fél percre ujjazni, és ezt élvezni kéne és ennyi, aztán csak dugni és élvezzem...


Elegem van az ilyenekből, de viselkedés alapján hogy szűrjem le, ha valaki tudja, hogy mit kell csinálni egy nővel az ágyban és nem ilyen egysíkú, sótlan fazon? Van valami, amire érdemes esetleg figyelnem? Vagy ez tényleg csak az ágyban fog kiderülni? =(

(Egyébként szinte mindenki, akivel korábban voltam határozott, céltudatos embernek adta elő magát, aztán később kiderült, hogy egzisztenciális válságban lévő férfiak, akik nem tudják, hogy mit kezdjenek magukkal és az élettükel..).


NEM KÉREK PRIVÁTOT, ELOLVASÁS NÉLKÜL TÖRLÖM ŐKET HA KAPOK!!!!



2020. márc. 29. 12:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
47%
Talán nem egy r i b a n c-nak kéne lenni, kedves kérdező, aki f*-ról f*-ra jár, hanem keresni egy normális fiút, mellette maradni és megtanítani mindenre! És persze megtanítani magadat is, mert igényeid azok úgy látom vannak, de kíváncsi lenné te mennyire teszed oda magad, hogy a partneredet kielégítsd.. A jó szex receptje az, hogy normális kapcsoltatban vagy, ahol szeretitek egymást, és akkor természetesen a szex is jó lesz, mert aki szeret az mindent meg fog tenni az ágyban is azért, hogy boldog légy. Persze magától nem fog mindent tudni, ezert kell átbeszélni mindent, és gyakorolni jó sokat! Egy szeretetteljes, bizalmas kapcsolatban ez így működik, de úgy látom nem volt még ilyened. Te fordítva akarod az egészet, előbb a szex, és ha nem jó, már mész is a következőhöz.. és csodálkozol hogy nem megy jól.. Vicc.
2020. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11, hol írtam, hogy f-ról f-ra járok? :) Az a "ddig csak olyanokat sikerült kifognom" rész konkrétan 3 férfit jelent, akikkel mind pár éves kapcsolatom volt, tehát még csak nem is futókalandok voltak. Azt is írtam, hogy próbáltam megbeszélni velük, elmondtam nekik hogy mit szeretnék, és Én igyekeztem változatossá tenni a szexuális életünket. Én kvázi megtettem mindent nekik, sokszor volt hogy csak ők mentek el vagy random lesz*ptam őket, mert azt szerették volna, de én random nyalást már nem kaptam... szóval én vagyok önző, mi?


Sajnálom, ha neked nem jön össze egy normális kapcsolat, de a frusztrációdat attól még ne máson vezesd le! :)

2020. ápr. 9. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!