Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miből ismerhető fel, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből ismerhető fel, hogy egy férfi az ágyban is határozott lesz, és nem csak előadja magát?

Figyelt kérdés

Szóval engem az indít be, ha egy férfi határozott, ő irányít az ágyban, talán egy nagyon enyhe szub hajlamom is van, de eddig csak olyanokat sikerült kifognom, akik nem igazán tudtak beindítani, hiába kértem hogy legyenek határozottabbak, az kimerült annyiban, hogy néha kicsit határozottabban tartották a derekam lovaglóban és ennyi... egy másik kérdésben egy kommentelő válaszát láttam: "Rég rossz, ha nincs tisztában egy férfi azzal, hogy mi izgatja fel a nőt, csak tömi ezerrel, mint az ütvefúró a maga egysíkú megoldásaival.". Hát pont ez volt, csak tömtek ezerrel, ilyen kis egysíkú előjáték után, hogy csókolózni kicsit, rögtön markolászni durván, szinte azonnal csiklót simizni erőteljesen, rá fél percre ujjazni, és ezt élvezni kéne és ennyi, aztán csak dugni és élvezzem...


Elegem van az ilyenekből, de viselkedés alapján hogy szűrjem le, ha valaki tudja, hogy mit kell csinálni egy nővel az ágyban és nem ilyen egysíkú, sótlan fazon? Van valami, amire érdemes esetleg figyelnem? Vagy ez tényleg csak az ágyban fog kiderülni? =(

(Egyébként szinte mindenki, akivel korábban voltam határozott, céltudatos embernek adta elő magát, aztán később kiderült, hogy egzisztenciális válságban lévő férfiak, akik nem tudják, hogy mit kezdjenek magukkal és az élettükel..).


NEM KÉREK PRIVÁTOT, ELOLVASÁS NÉLKÜL TÖRLÖM ŐKET HA KAPOK!!!!



2020. márc. 29. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát akkor az a te bajod, ha elolvasás nélkül törlöd, mert lehet épp itt találnád meg, akire vágysz... Én is tudnék olyat írni, amitől elcsurransz mire végig olvasod (már teszteltem több nővel is, mind a szöveget, mind a gyakorlatot, garantált a siker) de ha el se olvasod... Hát akkor nem is írok, te meg keresgélj csak tovább reményvesztve...
2020. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem fogod tudni szerintem

Viszont, ha tényleg határozott, akkor az a közeledésben is olyan lesz

nem fél csókolni, megfogni a kezed stb

szerintem

2020. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Heheh
2020. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Pár gondolat:


- Gyakorikerdesek kommentre hivatkozni annyira releváns, mintha egy 6.-ost kérdeznél. Egymás hegyén-hátán okoskodnak a tapasztalatlanok és komplexusos megmondóemberek, konkrét válaszolót is meg tudnék nevezni aki csak a mellét verni járn ide, és lehet róla tudni hogy köze nincs ahhoz amiről ír. Ennek nem kell bedőlni, amikor valaki itt "tanít".


- Nagyon elnyújtott ez a hiszti, fölösleges regényt írtál, mégsem tűnik megalapozattabbnak, hogy a te részed nincs benne. Kommunikáció, beszélőke is kell ehhez, aki ehhez éretlen, az sose fogja kihozni a másikból, amit szeretne. Az hogy "legyél határozott" elég fantáziátlan, olyan semmi, és semmit nem lehet vele kezdeni, csak növeled a partneredben a stresszt.


- Nincs ilyen, hogy egy "férfinak" kell tisztában lenni, hogy mi izgatja fel a nőt, mert ha egy nő nem tudja felizgatni a férfit, akkor ő ugyanolyan szar az ágyban. Totális hülyeség ezt a nemekre vonatkoztatni, miközben bárkinek a világon ugyanúgy az a fontos szexuálisan hogy a partnerében megtalálja a közös hangot. Értem, hogy ez a mondat egy emelkedett intellektuális felnőtt bölcsességnek hangzik, de egy sületlen hülyeség onnantól, hogy a férfi feladata és a "hölgy kielégítése" közötti összefüggést mint valami hagyományértéket próbál megjeleníteni.


- Nem derül ki, mik lennének az igényeid. Ha nem tudod elmondani, hogy csapkodásra vagy ütésre vágysz, mert nem tudod kimondani, akkor jobb híján csak erősebben fog fogni és határozottan fog megrakni, akkor is ha te nem arra gondoltál mert ütvefúrónak aposztrofálod. Valószínű te sem tudod hogy kéne téged megdugni, ha átbűjnál egy másik ember bőrébe, mert akkor el lennél havazva hogy ez nem is könnyű, abból kiindulva hogy te se nagyon tudod mit akarsz.

2020. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az egy értelmes válasznak köszönöm!


#4, az miért lényeges, hogy én hogy izgatom fel őket? Én próbáltam mindenféle helyszínen, változatosan, stb. Az utolsó páromnak konkrétan meg is mondtam többször is, hogy legyen hosszabb az előjéték, irányítson engem, az egész szituációt, én ajánlottam fel opciókat pl hogy dugja meg a számat, legyen durvább, stb, és ebből annyi lett, hogy amikor felül voltam a derekamat jobban szorongatta meg állandóan tövig nyomta...

Azt pedig nem értem, hogy miért baj, hogy egy kommentelő megfogalmazta azt, amit éreztem a korábbi alkalmak során, csak én nem tudtam megfelelően szavakba önteni, és ezért idéztem.. tényleg ennyi volt a szex, ilyen egysíkú, rövid valami...

2020. márc. 29. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, én nem tudom megítélni, csak a kérdésből nem derült ki hogy mennyire voltál kreatív és vezetted rá mint pl amiket most leírtál. Sokan vannak, akik a saját gondolataik olvasásában hisznek, mert bennük megvan az ihlet. Az idézettel csak az a helyzet, hogy ugyanennyire hiányos. De lehet, hogy csak azért, mert én tapasztaltam hogy milyen amikor valaki menthetetlenül akaratlan, lusta, szenvedélytelen, hanyag, és nem szeret adni és nem is teszi, csak lányban, ezért nem tudok hinni az ilyen magasröptű gondolatokban, hogy a jó szex magán a férfi szerepén múlik.
2020. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia,próbálj ki egy szerényebb 40-es férfit és viselkedj vele úgy mint egy igazi nő.Attól ő igazi férfinak fogja érezni magát,ami a szexben is megmutatkozik majd.

43f

2020. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
A puding próbája, hogy megeszik.
2020. márc. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ha meg van köztetek a megfelelö kémia,és benne van a férfiba a domináns tipus,benned persze a sub hajlam,akkor elözetes kommunikációk alapján mennie kell a dolognak...elsöre sztem ne várd senkitöl hogy olyan tökéletesen csinálja ahogy te azt elképzeled,ehhez idö kell,hol több hol kevesebb a másik megismerésére,miket szeret és meddig vannak azok a határok ameddig elmehet a dolgokkal.Külsö alapján ezt kb sehogy nem tudod megállaptiani senkiröl hogy ki milyen tipus,és persze vannak a nagyszájuak igérgetök,de azoknál vagy levágod az elején vagy érezni fogod akár az elsö együttlétnél hogy itt csak széditgetés volt a részéröl.

Rólam se mondta pl. eddig egy nö se meg az életemben hogy milyen vagyok vagy tudok lenni,persze ehhez a megfelelö partner is kell,oda vissza dolog ez.Velem is elöfordult már sajnos az olyan aki nem volt tisztában ezekkel a fogalmakkal se hogy dominans vagy sub vagy akár amit irtal hogy dugjam meg a torkát irányitva..egyszer ezt kérték aztán gyors visszakozás volt hogy jaj mégse,azért ne igy meg ne úgy,mert neki ez sok,és még be se "melegedtem" igazán..Visszatérve a kémiára,ebben se értek egyet hogy mint mondtad,hogy kicsit csókolózni aztán ujjazas stb..Persze már ismertük egymás szexuális szokásait stb tehát sok együttléten voltunk már túl,és igy is volt nem egyszer olyan amikor pl belépett az ajtón a csaj,hajánal hùzva megcsókoltam,és a torkánal fogva lassan odavezettem a falhoz,odafogtam öt,és amikor már benyúltam a bugyijaba,akkor már tocsogott a nedvességben,tehat ujjazás volt stb,aztán nem sokkal már ö könyörgött dugjam meg a falhoz szoritva,lefogva..tehát müködhet igy is a kémia...és a dominancia vagy a sub hajlam..

2020. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#4, az idézetnek a lényegi része (számomra) nem az, hogy a férfinek kell tudni, hogy hogyan lehet beindítani egy nőt, értelemszerűen ez nem így működik, a férfiak sem gondolatolvasók, hanem az a lényegi része, hogy csak dugni ezerrel normális előjáték nélkül, unalmasan, egyhangúan...


Egyébként nem KÜLSŐ tulajdonságokra gondoltam, hogy ránézek és látszik valakin a külsejéből, ez megint csak egyértelmű, hogy ebből nem lehet tudni, hanem viselkedésbeli dolgokra gondoltam, amikből észrevehető, hogy határozott, domináns(abb) lesz az ágyban..


#9, nem azzal van a baj, ha elsőre nem megy, hanem azzal, hogy szólok, elmondom hogy mit szeretnék, és a derék szorongatáson kívül nincs más, az is csak 1x, aztán megint ugyanaz az unalmas, egysíkú séma, hogy hozzámbújuk, lenyomja a nyelvét a torkomon, majd azonnal a bugyimba nyúl, rá 3 percre meg már be akarja tenni...

Nyilván vannak olyanok, amikor a gyorsmenet is játszik és működik, de amikor minden szex alkalmával a fentit tapasztalom, annak ellenére, hogy többször szóltam már, hogy mi legyen másképp, kicsit kiidegel a dolog...

2020. márc. 30. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!