Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaznak erzem hogy szuz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaznak erzem hogy szuz vagyok?

Figyelt kérdés

19 vagyok de jopar pettingen tul , nyilvan szuksegletek

sajnos meg nem volt kapcsolatom, nem igy hozta az elet

Szeretnek mar tullenni rajta es mindenki a kornyezetemben mar tapasztalt en meg meg mindig a nullan vagyok

Nem a kulsommel van a baj hanem hogy kapcsolatban veszitenem el es nem jott idealis jelolt erre es szerelem

Szoval...’mennyire gaz, nagyon sok mindenrol kimaradtam?


Ugy erzem egy ember se lenne kepes ezt mar a mai vilagban toleralni (volt olyan aki ezert hagyott fakepnel mert varnia kellett volna)



2020. febr. 24. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Nem volt kapcsolatod, sőt, vágysz a szerelemre és az intimitás nemességére, de már jó pár dákót sikerült lepippantani...

Na ne hazudj már tovább magadnak.

2020. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Persze alkalmiban elveszithettem volna szamtalan alkalommal, de nem igy akartam az elsot igy inkabb (nagyon nehezen) de nem mentem bele egy esetben sem
2020. febr. 24. 20:41
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves elso! A petting nem mindent takar, koszi a valaszod! Ne mondj olyat amiben nem vagy szaz szazalekig biztos:)
2020. febr. 24. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Én mondjuk pont olyan vagyok akinek az olyan lány jön be aki nem dobja el a szüzességét az első embernek. Engem még az sem zavarna ha több hónapot várni kell. Addig legalább annál több lesz a romantikázás.

Biztos van más is aki így látja.

Ne félj, nem kell sietni sehova!

Majd megtalálod azt a srácot aki érdemes lesz rá. :)


Sok sikert!

23/F

2020. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
dehogy gáz,legfeljebb nem csak testileg leszel érett a szexhez ami kimondottan előny. milyen kvalitásokkal kell rendelkeznie annak akivel elakarod veszteni? csak azért kérdem mert ahogy írtad páran már lehúzták a bugyid...szóval elmenni egy kapuig de be nem menni rajta,eléggé furcsa. gondolom az érintettek néztek is hogy most mi van :)
2020. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Pedig nem biztos hogy jobb tapasztalatlanul várni a nagy Ő-t,van akit elriaszt ez.

Fedezd fel a tested, és élvezd az életet! 37F

2020. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Ez a normális, ez nem verseny. Olyannal veszítsd el, akihez tényleg vonzódsz és komolyan akarod. Ne cseszd el az első alkalmat egy olyannal, akit soha többé nem fogsz látni, csak azért, hogy utána elmondhasd másoknak hogy uuu te már nem vagy szűz...

Butaság lenne és önigazolásokkal próbálsz majd visszatekinteni, vagy csak simán bűntudatod lesz hogy lehetett volna jobb is...


Nem kell elsietni. Ki a f**zt érdekel mások véleménye??? Semmit nem számít mások véleménye... Haladj a saját tempódban, ahogy jónak érzed.


És ha jön egy jelölt, és nem tud várni... akkor nem értékelt téged igazán annyira, hogy tiszteletbe tartsa a kérésedet. !!! DE Azért ezzel sem szabad visszaélni, mások türelmével, elfogadásával !!!

Ha nem érzed úgy, hogy odaadnád neki magad hosszabb ismerkedés után se, akkor te se vonzódsz hozzá igazán, csak jól esik, hogy van valaki... magadat se és a másikat se csapd be.


Sok sikert!

2020. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

A nagy Ő-ről meg még annyit, hogy a nagy Ő pont attól lesz az igazi, hogy elfogad téged, úgy ahogy vagy. Pont ezért az Igazi, mert elfogadjátok egymást. Ehhez munka és idő kell. Aki igazán szeret, nem azt fogja nézni, hogy mennyire vagy tapasztalt.

(persze úgy is el lehet cseszni, ha te továbbra se engeded közel magadhoz... akkor persze elcsesztél egy igazival való lehetőséget. több igazi is lehet az életben akivel igazán összepasszolunk, de az nem zárja ki azt, hogy nem cseszhetnéd el vele...)

2020. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 1Léna ***** válasza:
45%

Egy józan gondolkodású, önuralomra képes, saját magát felvállaló értékes személy vagy, aki nem hagyta, és nem hagyja, hogy a félrevezetett kortársaik magukkal sodorják.

A szexiparnak anyagi érdekeltsége van abban, hogy a lányokat és a fiúkat, fiatalokat és időssebbeket szexmámor kergetésésre sarkalják minden lehetséges eszközzel.

Nem, nem vagyok szex ellenes, hanem egyetértek Veled, hogy a szex az egy mély érzelmeket követő házasság megkoronázása.

Nehéz a kortársak beszólásainak ellenére kitartani az álláspontod mellett, de ne add fel! Értékes, egyedi, megismételhetetlen személyiség vagy.

Aki nem tudja tiszteletben tartani a kéréseidet, elvárásaidat, az nem Téged akar boldoggá tenni, hanem a vágya kielégülése érdekli. Persze a helyes párkapcsolatban mindkét fél a másik boldoggá tételèn fáradozik, mégis helyesebb a belső értékeket, a személyiségek kapcsolódási pontjait megismerni elősször.

2020. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miből gondolod hogy az lesz a fergeteges?

Valahol el kell kezdeni es így nincs mihez merni ..!

2020. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!