Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha gáznak érzem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha gáznak érzem a partnerem előtt hogy nem nedvesedek be?

Figyelt kérdés
Már előre félek amikor találkozunk, mert sose nedvesedek be, csak belül egy kicsit, de kívül egyáltalán nem vagyok nedves és így alig tud behatolni. Felek, hogy ez miatt dobni fog mert rossz a szex így velem.
2019. nov. 15. 11:07
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia :)


Szerintem próbálj meg nem ezen agyalni, és aggódni mivel lehet hogy pont ez miatt nem tudod magad teljesen átadni a vágynak és nem nedvesedsz be. Esetleg kérd meg ,hogy több legyen az előjáték :) és a legfontosabb , NE STRESSZELJ! Csak élvezd :)

2019. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Használjatok mindketten (vagy csak Te) síkosítót. Kapható illatosítottan vagy nélküle is.
2019. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ezen rugózol,még kevésbé fog benedvededni. Sajnos a test ilyen hülyén működik.


De sikositot mindig lehet használni

2019. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam tali előtt itthon masztizok de csak úgy, hogy ne élvezzek el mert akkor jó nedves leszek. Csak ha meg addigra megszárad még eljutunk a szexig
2019. nov. 15. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Kivul nedvesedni? Mivan? Belulrol jon kifele, az nedvesiti. Nyal vagy sikosito
2019. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztosan addigra megszáradsz. A síkosító is később megszárad.
2019. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem én ezt... Masztinál nedvesedsz, de szexnél nem?
2019. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig kiméletlen őszinteséggel, hogy mi lehet az, ami miatt taszít a partnered, vagy a szex vele, vagy egyáltalán, a szituáció. El tudod hárítani? A legszerencsésebb, ha csak az aggodalom van benned, mert az elmúlik, de a párod segítsége kell hozzá. Az őszinteség nagyon fontos, remélem, tudtok beszélni ilyenekről. Amint át tudod adni magad az élvezetnek, lesz nedvesedésed is. Próbáljátok ki, mi izgat téged, és csináljátok úgy. Az

akadályokat próbáljátok kiküszöbölni, de legalábbis izgatással elfedni. Ne a célra koncentrálj, hanem az odavezető útra! Ne azt várd, hogy benedvesedj, hanem addig is nyújts valamit a partnerednek, mert az is lehet nagyon izgató, neked is. Minthogy a masztinál jól megy, próbáljátok ki a kölcsönös masztit egymás előtt. Nagyon izgalmas játék! ;-)

2019. nov. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
#5, a hüvely belül állandóan kissé nedves, azonban a nők szexuális izgalomban nem attól lesznek nedvesek, hanem a Bartholin-mirigyek által kiválasztott síkos folyadéktól, mely a hüvelybemenet két oldalán kis, pontszerű kivezető nyílásokon át ürül.
2019. nov. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!