Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kívánom de mégse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom de mégse nedvesedek be. Mitől van?

Figyelt kérdés

4 evig voltam együtt a párommal és nem nedvesedtem be akkor se.

Most van egy állandó partnerem, az első pár alkalommal nagyon kedves voltam de azóta alig leszek nedves és ráadásul nagy neki így nehezen és fájdalmasan sikerül a behatolás. Ha bent van akkor már nem fáj mert belül vagyok annyira nedves, de amikor rendesen benedvesedtem akkor kívülre is szokott folyni.

Nem szedek gyógyszert nem attól van.

Így már minden alkalom előtt izgulok, hogy mi lesz mert megint nem vagyok nedves.


2019. okt. 29. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sikosító és kész. Arra találtak ki. Nálunk is alap.
2019. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el magad, nem kell annak kívülre is folynia, ha annyira gáz, akkor egy pici sikosító segíthet, másrészt az óvszer (védekezzetek, mert nem szedsz bogyót) elméletileg sikosított

amennyiben nem, úgy legyen nyálas, és akkor ezzel se lesz igazán probléma

nem mindneki nedvesedik túlzuottan, de ahhoz pont eléggé nedvesedsz, hogy az aktus menjen.

2019. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor èpp nem voltàl hangolódva, most meg már rástresszelsz. Meg minden nőnek más a váladékozása. Ha abszolult semmi, azon a síkosító sem segít. De amúgy igen, az nem árt ha van.
2019. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!