Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem gáznak magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem gáznak magam?

Figyelt kérdés

Szégyellem hogy vannak érzéseim egy férfi iránt. Szeretnék beszélgetni vele, vele lenni, érezni az illatát, a szemébe nézni.. De tök gáznak tartom hogy még mindig nem tudtam tovább lépni és ugyanúgy érzek iránta..

Amúgy nincs bajom magammal.. de szerintem ez szánalmas.


2020. jan. 30. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Ezen mi a szégyelnivaló? saját igényeidet szégyenled? hazudsz magadnak? magad előtt szégyenled magad, nem ő előtte!
2020. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi akadályoz meg benne hogy vele legyél?
2020. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért gáz, hogy vannak vágyaid? Valósítsad meg őket!
2020. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem hazudok magamnak...akkor hazudnék ha azt mondanám hogy nem érzek iránta semmit és egy szóval se mondtam hogy előtte szégyellem magam..


Nem lehetek vele. Nem mindig könnyű és egyszerű minden..

2020. jan. 30. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Részletesebben...
2020. jan. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseid nem gázak, csak az, hogyha tudod, hogy miért nem lehetsz vele, és te mégis vele akarsz lenni, akkor csak magadat szívatod, ahelyett, új utak után néznél...
2020. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!