Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz az hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az hogy az idősebb pasik jobbak a szexben?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam hogy az idősebbek jobbak, mert van tapasztalatuk, tudják mi kell a nőnek stb.. Erről nem tudok nyilatkozni, mert 1.szűz vagyok, 2.eddig amiben részem volt szexben, az sem idősebb pasival volt. Viszont érdekelnek az idősebb pasik, szóval ha egyszer úgy alakulna akkor nyitott lennék egy ilyen dologra. Szóval mit gondoltok(inkább azok akiknek van tapasztalata az idősebb korosztállyal) igaz ez a dolog?
2020. febr. 23. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%
40+👍😊
2020. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Próbáld ki én állok a rendelkezésedre!

46f

2020. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Tudják,hogy kell bánni a nővel,figyelmesek,figyelembe veszi a vágyadat,nem önző,odaadó és szenvedélyes
2020. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Itt gyk-n mindenki linkel meg fényezi magát. Nem a kortól függ hanem attól mennyire figyel oda rád a partnered. Korodbeli is tud kielégítő lenni.

Az meg full kamu hogy egy idősebb "valaki" multiorgazmushoz juttat pusztán a kora miatt. Sok a szájhős akik csak a bugyit akarják lehúzni rólad. Ne itt keress partnert.

Egy fiatal "tacskó". (Bármit is jelentsen itt)

2020. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a koron múlik, hanem a férfin. Persze a tapasztalat nem hátrány, meg biztos vannak, akik idősebb korukra értek jobban meg a szexre, de aki figyelmes, nem önző, tudsz vele kommunikálni illetve nagyon működik a kémia, az fiatalon is jó az ágyban. Szóval én azt mondom, hogy nem ez határozza meg, de azért nagyon nem bántam, hogy a párom idősebb és értette a dolgát. 😁
2020. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
30+ os a legjobb
2020. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%
lehet nem megy egy éjszaka 8x így 40 évesen,de cserébe tovább tart :DD
2020. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!