Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szakitotthatott velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakitotthatott velem a egy húsz évvel idősebb férfi, ha a szexben mindent bevállaltam?

Figyelt kérdés

Szexkapcsolatban voltunk.

Nem kérek ajánlatokat,csak érdekelne más véleménye is vajon miért lehetett,mert normális magyarázatot nem kaptam..


2019. jan. 21. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

mi az a minden?


lehet talált jobbat, vagy komolyabbat

2019. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet otthon a családjánál kezdett gázos lenni a helyzet és jobbnak látta idöbe abbahagyni
2019. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Mert rájött hogy a szexen kívül ennek már semmi értelme nincs. Én mint férfi írom neked,hogy lehetsz te az ágyban szuper és mindent bevállaló,minden puncit megun a pasi egyszer...Amúgy én soha nem kezdenék húsz évvel fiatalabb nővel,ennek semmi realitása nem lenne,egy kaland csupán vagy még annyi sem. Egy nő többet kell azért hogy érjen,mint hogy csak kielégülésre használjam...Elnézést a nyers megfogalmazásért,de ez a véleményem erről...
2019. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy magyarázat lehet, hogy rádunt. Hiába vagy nagyon szép, hiába engedsz meg mindent az ágyban. Mivel ez szexkapcsolat volt így könnyen dobhatott és keresi a másikat. Nem érts félre nem bántani akarlak de számomra egyértelműen ez a helyzet. 23/F
2019. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből senki se tudja neked megmondani a tutit. Lehet, hogy mert megunt, lehet azért is, mert beléd szeretett, ettől el szoktak menekülni. Az is lehet, hogy te szerettél bele és ez zavarta, nem akart kötelezettséget venni a nyakába. Ahogy egyszer mondta nekem valaki, ő csak a lazaságot és könnyedséget keresné ebben az egészben mindkettőnk örömére. Mivel nem tudtam a feltételeit teljesíteni, mert szerettem, még egy menetre se kellettem neki, csak hülyített hónapokon át.
2019. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Rájött, hogy öreg vagy, és ő most már pipihúsra vágyik
2019. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

1 szexkapcsolat az nem kapcsolat ergo nem szakított veled

2 attól hogy mindent bevállalsz mindenre igent mondasz nem elég ahhoz hogy megtarts egy férfit akár szexkapcsolatra akár párkapcsolatra is.

3 lehet h csak ki akarta próbálni meg volt és ennyi tovább lépett

4 hiába vállaltál be mindent nem jól csináltad

5 egy percig se hidd h elkezdett érezni irántad bármit is.

6 nem akar leragadni egy fiatal csitrinél

7 csak kaland voltál neki,friss hús,vérfrissítés

8 éli tovább az életét

9 vegetál

10 ha rá jön az öt perc keres májs újapp pipit aki még esetlen formálható és ki élheti a plusz vágyait. Te már tudod mi a dörgés, már nem jelentesz kihívást neki . Nem fog keresni.



N

2019. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Miért adnék neked ajánlatot? :D Nem is tudom ki vagy.



Viccet félre téve: Lehet látta rajtad azt, hogy kezdesz többet érezni. Az is lehet, neki lett valamilyen komolyabb kapcsolata. Harmadik lehetőség, kezdett rád unni.

2019. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Engem kellett volna választanod
2019. jan. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

engem csak az érdekelne, hogy egy 20 évvel idősebb pasival, akivel szexkapcsolatot tartasz fent, azt hiszed, hogy jövője van? Abban bíztál, hogy beléd szeret, család, gyerekek, boldogság, mint a mesében?

Nem is gondoltál arra, hogy a pasinak csak kellett egy fiatal lány, akivel kiélhet néhány fantáziát, kidugja magát és utána tovább lép, mikor kielégül?

2019. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!