Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg igaz az hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az hogy az idősebb pasik jobbak a szexben?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam hogy az idősebbek jobbak, mert van tapasztalatuk, tudják mi kell a nőnek stb.. Erről nem tudok nyilatkozni, mert 1.szűz vagyok, 2.eddig amiben részem volt szexben, az sem idősebb pasival volt. Viszont érdekelnek az idősebb pasik, szóval ha egyszer úgy alakulna akkor nyitott lennék egy ilyen dologra. Szóval mit gondoltok(inkább azok akiknek van tapasztalata az idősebb korosztállyal) igaz ez a dolog?
2020. febr. 23. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%

Full kamu!


Oregebb pasival max pénz miatt vannak.

40 felett a apsiknak a dagadt, elhagyott, lelakott, ronda, bolond nők jutnak.

2020. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
29%

Mindig megpróbálom a legjobb formám nyújtani XDDD


Figyelj, általános érvényben inkább azt mondanám, hogy aki figyelmesebb, technikásabb, talán jobban kielégt az ágyban.

Hogy ez most épp egy idősebb, vagy fiatalabb ürge...


30/F, csak szűz lányok /vagy annak magukat kiadó pasik/ írjanak. THX

2020. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát nekem volt fullos tinicsaj a negyvenes éveimben, pedig nem vagyok gazdag. Erről ennyit, első.
2020. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Próbáld ki! ;)

Utána nem kellenek majd a tizenéves maszatolós tacskók

2020. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Így van. 32F
2020. febr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Idosebb, marmint nem fiatal ferfiak mar csak azert is, mert randi elott nem vertek ki negyszer aznap, tovabb tart, utana se purcan ki. Ket, harom elvezes ugy, hogy nem azt nezi, hogy tudna sajat maganak a legtobbet kiszedni a nobol. De.

En nem magyar ferfiakkal voltam, azokrol csak latom, husszal tobbnek latszanak es nagyon sok rosszat meselnek roluk noismeroseim. Hogy targykent kezelik oket.

Ezek utan csak azt tudom, nyugati iranyba ha mesz, es a ferfiaknak van foguk, hajuk, meghozza sajat nagyon sokaig, jo a testuk es adnak magukra. Ezek kozott nagy esellyel van a fentebb leirt.

2020. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Nekem 42. évesen volt egy barátnőm, aki igaz már nem volt szűz, de egyszer azt mondta nekem, hogy de jó lett volna ha én lettem volna neki az első. Ez már csak jelent valamit! 3. évig voltunk együtt. Lassan már 3. éve egyedül vagyok. Valamiért olyan nehezen akarnak ismerkedni a lányok. Pedig ha tudnák milyen jó amikor egy hozzá ártő ember kényezteti őket!
2020. febr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Az idősebbek tudják mi kell egy nőnek.
2020. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Inkább izgató az ha élvezi a szexet és többször is van orgazmusa nekem az jobban izgat! 40+f
2020. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Idősnek nem mondanám magam (30 vagyok) de az elmúlt években észrevettem a fejlődést valóban!


Nincs az a kapkodás, és valahogy sokkal jobban megértem mit akar és mi jó a másiknak. Sőt, nem esik nehezemre megkérdezni sem. Mikor fiatal erő voltam, akkor csak épp történt valami ahogy történt, aztán néha voltak is belőle félreértések, sértődések... néhány dolgot másképp csinálnék ha visszamehetnék az biztos. Elszalasztottam full egyértelmű helyzeteket is a hülye félénkség miatt :D


Szóval valószínűleg igaz. Esetemben biztosan, bár tini lánnyal nem voltam az utóbbi időben, de izgat a dolog, hogy vajon hogy reagálna egy jó kis kiadós élményre :)

2020. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!