Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ti milyen sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ti milyen sráccal veszítenétek el?

Figyelt kérdés

Kérem csak szűz lányok válaszoljanak! Milyen fiúval veszítenétek el? Tapasztalt, idősebb, veled egy idős, menő srác, okos, stb...

Írj annyi jelzőt amennyit fontosnak tartasz.



2020. febr. 15. 22:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
#10 rád tényleg csak lúzerek vágynak. F/\sz még nem volt benned, de már 18-19 centiről hablatyolsz. Ki az a hülye akinek szűz kell? Főleg ilyeb mint te, ha egyáltalán ugyan csaj vagy.
2020. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
10-es a centit ne felejtsd el vinni magaddal a randira.
2020. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#11: Én örülnék egy szűz lánynak. Nekem az nem gond hogy jobban figyelni kell rá, annál jobb! Én szeretek figyelni egy lányra, szeretek foglalkozni vele mi jó neki, kedveskedni, stb...

Plusz az hogy a legtöbb szűz ugye nem rögtön szeretné elveszíteni hanem várni vele nekem egy plusz biztosítékként szolgál hogy legalább komoly kapcsolat a cél és nem az esztelen b_szás, hanem amikor levárom azt a pár hónapot (Attól függ a lány mennyit várna az első szexszel) akkor igazi szeretkezés lesz és egy olyan élmény amiből csak egy van. Én figyelnék rá hogy óvatos és gyengéd legyek. De a szüzesség nem is ezen része ami előny hanem hogy nem volt még 10-20 csávóval össze-vissza...

Szívesen megismernék egy ilyen lányt de sajnos az nem olyan egyszerű. Nincs rájuk írva. :D Plusz biztos azt hinnék ez valami beteg perverzióm. :/

2020. febr. 17. 00:39
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebbel. Sosem tudtak felizgatni a korombeliek. 21L
2020. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
68%
20,L kicsit idősebb nálam, tapasztalt, okos.
2020. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Párommal veszteném el. Ő meg vmi megfog, ha együtt vagyunk. Szóval nem ilyen dolgok alapján.
2020. febr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!