Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, ti milyen sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, ti milyen sráccal veszítenétek el?

Figyelt kérdés

Kérem csak szűz lányok válaszoljanak! Milyen fiúval veszítenétek el? Tapasztalt, idősebb, veled egy idős, menő srác, okos, stb...

Írj annyi jelzőt amennyit fontosnak tartasz.



2020. febr. 15. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

En 18 szuz vagyok

Hat most lehet furs lesz, de nekem kb velem egykoru, akar szinten sziz srac kene.

Hogy miert?

Hogy egyutt fedezzuk fel a dolgot.

Egyutt elvezzunk, stb.


Lett volna lehetosegem mar nehany pasira, de egyet sem talaltam olyannak akinek odaadnam magam, pedig a nagyja csak azt akarta :)

2020. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel egyetertek
2020. febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba.

19/L

2020. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat magat a jeleméből kifolyólag én szeretem a félősebb, visszahúzódóbb, inteligens nem a legmacsóbb egyszerű sracokat. Én szeretném ha velem egyidos lenne +-2 év az még ez a kategória és én jobb szeretném ha ő is szűz lenne mert akkor megélhetném azt az élményt, hogy mi egymásnak az elsők vagyunk és az elég sokat jelentene de ha nem így alakul az sem gond ez csak egy vágy.
2020. febr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, hogy szűz-e vagy sem. Nem ezen múlik. A lényeg, hogy legyen türelmes, figyelmes és szeressük egymást.


20/l szûz

2020. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes, normális, kedves, odaadó, figyelmes, jófej pasival aki megnevetett, akivel kölcsönös szerelem, érzések vannak.
2020. febr. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Tapasztalt, 30 éves körüli FÉRFI legyen, kb 18-19 centis, vastag pénisszel. Szeretném ha határozottan rakná be, hogy gyorsan túllegyünk az elején. Első pár szex úgysem lesz jó.


Kisfiúkból nem kérek. Sohasem vonzottak a korombeli fiúk.


19L

2020. febr. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
#7 borotváld le a zacskódat, és tépkedd le a seggedről a szőrt, 19Lajos.
2020. febr. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

16-nál mindenképp idősebb legyen. De lehet, hogy jobba ha van legalább 17 éves.

25-nél ne nagyon legyen idősebb.

Az hogy szűz-e vagy nem, nekem mindegy. :)

Ne legyen az a menő izomagy, de azért az a túl visszahúzódó se.


19L

2020. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

Ne írjatok több privátot. Majd nem képzelitek hogy egy gyakori lúzerrel fogom elveszteni.


Csak élőben ismerkedek és nem érdekelnek az ajánlatok. Aki itt próbál szűzhártyákra vadászni, az kb olyan szinten is van.

2020. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!