Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányok (14-17) ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok (14-17) ti ismerkednétek 23 éves sráccal vagy nincs esély rá?

Figyelt kérdés
23 vagyok és a fiatalabb életvidámabb, aranyos, "szereti ha szeretik és szeret szeretni" típusú lányokat kedvelem. Próbálok neten ismerkedni, de nem tudom hogyan induljak neki. A valóságban meg nagyon félős vagyok, rettegek az elutasítástól. Komoly kapcsolatot szeretnék de a félelmeim miatt szerintem sosem fog menni. Már az is segítene ha egyáltalán tudnám hogy ez a korosztály egyáltalán szóba állna-e 20 évnél idősebb sráccal, lehet ez is segítene már valamit.

2020. febr. 3. 10:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2020. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Mehetsz a böribe! Majd ott te leszel a fiatal is, meg a lány is. 😊
2020. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

23 évesen mit akarsz egy 14 évestől??

Ennyire nincs sikered a magad korúak között? Mert az ilyen típusú rajongás erre vezethető vissza, hogy egy kislány még hisz neked hogy miért vagy sikertelen...

2020. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen volt egy 23 éves párom.
2020. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

1. Ha jól nézel ki úgy is be fogsz jönni 14-30ig is akár

2. Faszt akarsz egy kiskorút?:D Még a korunk beliek is alig érettek szellemileg nem hogy a kislányok.


23/f

2020. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Milyen komoly kapcsolatot vársz te egy 14-16 éves lánytól? Másfélszer ennyi idős vagy ember... a te korosztályodban is rengeteg életvidám és aranyos lány van, nem kell ehhez olyanokat kergetni akik csak most mennek majd középiskolába.
2020. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Még a 30 felettiek is dugnak tini lányokat, én is tettem, nem tudom most mit van úgy mindenki oda hirtelen? :D


Ha megvan a hullámhossz, hajrá.

2020. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én mindig is jobban kijöttem a fiatalabbakkal. Sok unokatesóm van és mind rajonganak értem és felnéznek rám, követnek. Megszoktam hogy a fiatalabbakban ott van még az életkedv nem pedig mint minden második én korú lány öngyilkos akar lenni mert neki a legrosszabb az élete. Nem vagyok sikertelen volt egy 3 évig tartó kapcsolatom, nyitott megértő voltam. Hónapokig szex sem volt és nem érdekelt, engem nem ez érdekel. Így ha összejönnék egy 16 éves lánnyal és azt mondaná hogy csak 18 éves korára szeretné elveszíteni vagy szeretne velem szeretkezni azt is kivárnám. Nem hiszem hogy ez beteges lenne (Mert szerintem úgy veszitek le), mert eddig nálam idősebbel voltam, de egyszerűen elegem van hogy a szürke hétköznapokba még le is hangolnak az idősebbek és sok idős lánnyal beszéltem pedig. De kapcsolatot egyikkel sem tudnék elképzelni ezért mertem nyitni feléjük. A fiatalabb korosztály pedig mosolygós és aranyos, feléjük nem merek nyitni mert félek elcseszem. Én egy olyan kapcsolatra vágyom ahol sétálunk sokat ,fogjuk egymás kezét, mesélünk egymás napjáról, öleljük egymást, bújunk egymáshoz, esténként együtt filmezünk, főzünk közösen. Nekem nem a szexből áll az élet. Lelki társat szeretnék.
2020. febr. 3. 10:45
 9/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy benne lennék igen
2020. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hat iylen pasival boztos nem
2020. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!