Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki azért megy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki azért megy olyan albérletbe ahol pl 4- en laknak, mert így esély van valakit megmászni? Főleg ha egy szobában ketten vannak.

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kétségbeesetten hangzik.
2020. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Blöki meg Rozi.....
2020. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos.
2020. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
:DD Nem tanacsos lakotarssal kezdeni. Osszekaptok aztan majd valamelyikotok utcara kerul vagy kereshet uj albit:D ennem vallalnam be ezt az biztos, foleg ha meg hatarozott ideju is a szerzodes
2020. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem'tom, albérletben laktam de mivel hetero vagyok nem másztam meg egyetlen lakótársamat sem :D Sőt a koliban anno 3-an voltunk egy szobában, őket sem másztam meg.
2020. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg eddig azt hittem, hogy anyagi okokból, hogy többfelé, osszák a költségeket. Én naiv...
2020. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Egywtwmista koromban mi 2 en laktunk egy baratnommel... Majd befogadtunk egy sracot (nekem volt evfolyamtarsam), velem aludt egy szobaban. Elso hetekben nem lepett semmit, majd idovel egyre jobban apropozott. Egy hazibuli utan arra ebredtem hogy a srac tologatja felfele a haloingem es hatulrol valami bokdos. Nem engedtem neki, de utana tobbszor probalkozott, en meg sokszor provokaltam (meztelenul mentem be a szobaba amikor ott volt, elotte oltoztem stb.) soha nem volt semmi komoly...csak felizgatttam, engedtem h hozzamerjen ilyesmi:) kovetkezo tanevben meg kulon koltoztem az akkori baratommal. 29/N
2020. jan. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!