Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatalabb lányok (14-17) ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb lányok (14-17) ti ismerkednétek 23 éves sráccal vagy nincs esély rá?

Figyelt kérdés
23 vagyok és a fiatalabb életvidámabb, aranyos, "szereti ha szeretik és szeret szeretni" típusú lányokat kedvelem. Próbálok neten ismerkedni, de nem tudom hogyan induljak neki. A valóságban meg nagyon félős vagyok, rettegek az elutasítástól. Komoly kapcsolatot szeretnék de a félelmeim miatt szerintem sosem fog menni. Már az is segítene ha egyáltalán tudnám hogy ez a korosztály egyáltalán szóba állna-e 20 évnél idősebb sráccal, lehet ez is segítene már valamit.

2020. febr. 3. 10:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még szép hogy ismerkednek, sokaknak imponál is az idősebb pasi. Bár nem utazok kifejezetten erre a korosztályra, de szeretem elcsavarni a fejüket, ha van rá lehetőség, most is egy 17 évest kúrogatok. Amikor ennyi idős voltam, akkor a 16-18 éves korosztályból kb. rám se néztek a "jócsajok", most pár évvel idősebben pedig a nagyrészük minimális energiabefektetéssel dugható. F21
2020. febr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es: Nem szexre vágyom.

10-es: Te abba a korosztályba vagy. Ki tudnád fejteni miért nem? Nem vagyok pedo, csak az idősebbek az agyamra mennek már. Szeretek főzni, sétálni, van egy lány cicám (Maine Coon) mert imádom a macskákat, szeretek szeretni és szeretve lenni, beszélgetni. Ezek visszataszító tulajdonságok, vagy csak szimplán ijesztő hogy fiatalabbak jönnek be? Választ előre is köszönöm!

2020. febr. 3. 11:23
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Kívánom a kérdezőnek, hogy találjon egy magának megfelelő lányt a kívánt, vagy akár más korosztályból. Azok az emberek, akik mindenféle sértő, degradáló kommentet írnak ide és ettől érzik magukat valakinek, a legszánalmasabb senkik ezen a világon és ezt ők is tudják magukról. Általában személyesen nem ilyen bátrak, de ha igen, két perc alatt helyre lehet tenni őket egy leugatással, ami után lapulnak, mint sz.r a fűben.
2020. febr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as: Nagyon szépen köszönöm, ez jól esett nagyon!

Nem is igazán ebben a korosztályban kerestem elsőnek, de... A lényeg hogy 23 évesen annyi csalódáson mentem már keresztül hogy én már csak valakit boldoggá szeretnék tenni a szívemmel ha hagyja. Ennyi. :) Ismertem 28 éves lányt aki nagyon életvidám és szeret engem de egyszerűen neki én vagyok túl fiatal ezért csak barátok voltunk aztán már vele sem beszélek. :/

Nehéz nekem mert a tömegbe úgy érzem "összemegyek" és minden bátorságom oda, pedig többen is mondták hogy helyes vagyok de nincs semmi erőm leszólítani egy lányt meg az manapság gáz ha odamész valakihez egy kávézóba hogy "Szia meghívhatlak egy kávéra?" és lenézik...

2020. febr. 3. 11:37
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
14 évessel nem kezdenék, de tinderen keresztül jó pár 17-20 közti lányt lekúrtam már
2020. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az uncsitesóidra vágysz, vagy 23 évesen egy 14 évesre akkor már bocs' de beteg vagy, nagyon nem frankó dolog.

Amúgy 17 évesre akár lehet esély... ami az esélyeid csökkenti az nem a korkülönbség, hanem az hogy nem kezdeményezel, nem próbálkozol. A netet próbálhatod, de akármennyit is levelezel/chatelsz előbb-utóbb eljön a nagy pillanat és élő randin is helyt kell állnod. Előbb a félénkséged, önbizalom-hiányod küzd le és akkor már net sem kell hozzá.

2020. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

16-os: Az uncsitesóim javarész fiúk és mint többször írtam nem a szex érdekel hanem sokkal inkább egy szoros barátság lelkitárs szinten.

Ha neten beszélgetek egy ideig valakivel vagy ha már csak megvan a tudat hogy szóba áll velem egyáltalán akkor máris könyebb nekem élőben. Eléggé introvertált vagyok. Vagy sokáig kell lennem valakivel egy légtérben és néha-néha egymáshoz szólni hogy megnyíljak (Például munkahely) vagy neten vagy akárhol megismerni olyan szinten hogy az lelkem elhiggye nem azért beszél velem mert unatkozik amúgy meg utál.

Nehéz elmagyaráznom de nem véletlen neten próbálkozom.

De ha emiatt pedofilnak vagy betegnek tartotok rendben van akkor az vagyok... Most melyik folyóba vessem magam?

2020. febr. 3. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!