Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dohányboltos nagydarab csajt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányboltos nagydarab csajt feltudnéke szedni? Mert én 157 cm vagyok, ő 180-nál is nagyobb. Szerintetek van esély?

Figyelt kérdés
Igazából szexre kéne mert nagyon buja. Nincs melle csak nagy bojler teste vaskos. Nem szép de valami izgat benne minden palival kacérkodik hangosakat röhög és sokat beszél a szexről női férfi dolgokról. Szeretném kipróbálni meg hogy milyen lehet egy ekkora nővel? Ő ca 35 én meg 29.

2020. jan. 27. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én nem mennék a közelébe. Véletlenül megbotlik, rád esik, és meghalsz.
2020. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen szexmániás,egyszer lehet bevállal,de sámlit vigyél.
2020. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Álomcsaj
2020. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Na, az olyan lenne, mintha a Csillagok háborújában Jabbát a fiatal Skywalker kívánná meg. Egy galaxis röhögne rajtuk......
2020. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hú köszi a sok gyors választ, de szerintetek van esélyem? Tudom hogy nagyon nagy, meg behemót, de akkor is van benne valami állatias szexuális és tuti hogy állat az ágyban meg ordít mert nagyon nagy a hangja is! Olyan mint egy pali, még a haja is rövid!
2020. jan. 27. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbald be szerintem. Ha egyszer ennyit beszél a dugásról, aligha prüd vagy frigid :D próba szerencse. Max lesz egy duuurva éjszakád :D
2020. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Píha! :D
2020. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
...nem vagy te véletlenül látens homoszexuális?
2020. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok látens. Megkívántam ezt a hatalmas nőállatot, ahogy sok sok más férfitársam is, mert mindenkivel flörtöl, sok pali nyüzsög körülötte ahogy látom amikor ott járok a dohányboltban, mindenkivel kacérkodik, nevetgél, személyeskedik. Harsány, hangos, mindig nagyokat hahotázik, mindenkinek mond valami személyest és mindenkivel beszélget ilyen nő férfi lapcsolati dolgokról. Szóval nagyon érdekelne mit mutat az ágyban, na meg jó nagy is xd! Meg kell mászni xd!
2020. jan. 27. 21:27
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell besz@rni tőle, nagy test, nagy élvezet... en voltam már ilyen csajjal es kellemes meglepetes volt
2020. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!