Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Lehet számotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet számotokra vonzó egy nagyobb darab de helyes srác?

Figyelt kérdés

Nem vékony, de nem is kövér, csak nagydarab. Izom is van rajta, felesleg is. Helyes az arca, ápolt és kedves.


Vagy mindenképp a sportos, izmos és extrahelyes fiúk kellenek a legtöbb csajnak?



2019. júl. 13. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Szia, az én barátom ennek a leírásnak nagyon is megfelel.

És elhiheted nekem, hogy én csak az ilyen fiúkra bukom.

Mindenkinek más az ideálja, van akinek ez, van akinek az. Ne hidd azt, hogy mindenkinek csak a topmodell fiúk tetszenek, kivételek mindig is voltak!

2019. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a dagi fiúkat az izmosabb, sportosabb társaik lenézik. Ez is nagyon bosszantó. Mindenki más. Valakinek ilyennek is kell lenni, nem?
2019. júl. 13. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Fiukent irom h siman lehet igy is jo nod, viszont az egesszeged erdekben sportolj, ha van felesleged azt dolgozd le, nem azt modnom h legyem kocka hasad de hidd el hosszu tavon megeri fittnek lenni.
2019. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon túltolták ezt a cérnametélt-kockahassal formát. Szép, szép, mint a barokk sorminta, csak kicsit sem vonzó, sokkal inkább egy testesebb-vállasabb-emberesebb valaki, akár egy kis felesleggel, nem számít. De azért annyira ne bízd el magad te se, kérdező, nem mindegy, hogy az a "nagyobb darab" 90 kiló vagy 130... (És a 90-et is egy kigyúrt felnőttre értem, nem egy ötödikesre.)
2019. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem bejönnek alapvetően a macis srácok és nem én vagyok az egyetlen nyugi.

16L

2019. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Külsőre bejön, de azon kívűl még sokminden van.
2019. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Papucs112 ***** válasza:
65%

Volt ilyen barátom, nekem is inkább a macis test az ideál:). (Annak ellenére hogy a mostani barátom ennek ellentéte)

16/l

2019. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nembaj ha ducibb vagy csak tudd hol az a bizonyos határ. Azért a túlságosan elhízott sem jó de nem kell túl vékonynak lennek.
2019. júl. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!