Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha valaki ujjazza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valaki ujjazza magát rendzseresen annak nem fáj az első szex? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én rendszeresen ujjaztam magam az első szex előtt mégis fájdalmas volt az első szex, mert a barátom pénisze jóval vastagabb mint 1 ujjam, amivel ujjaztam magam
2020. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha az a célod, hogy ne fájjon, akkor az ujjad nem lesz elég, használj valamilyen segédeszközt, ehhez nyilván a műpénisz a legideálisabb, de én pl. egy hosszúkás parfümös üveget használtam erre :)
2020. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
11 évesen kezdtem magam ujjazni,pár évvel később banánt,illetve kígyóuborkát is bedugtam a puncimba,így abszolút nem volt fájdalmas az első szex.
2020. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól még ugyanúgy fáj. Én dildót is használtam néha, de az is elég vékony volt ahhoz hogy ne szakítsa át a szűzhártyámat.

Tökmindegy hogy te magad szakítod át az ujjaddal, vagy majd a pasi a farkával, ugyanúgy fájni fog.

Kivéve ha azon szerencsések közé tartozol akiknek nem fáj az első, mert azért van olyan, de ritka.

Nyugi, ha fáj, akkor sem elviselhetetlen, ki lehet bírni.

2020. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

A tapasztalat hogy nincs összefüggés a kettő között. Az hogy fáj-e két dologtól függ. Az egyik hogy mennyire figyelmes a pasi (előjáték, fokozatosság, figyelmesség), a másik, hogy mennyire tudod magad elengedni, mennyire tudsz ellazulni.

Ettől ha még ujjazni akarod magad, akkor csak nyugodtan, legalább jobban megismered a testedet, a reakcióidat. Feldugni viszont inkább dildót dugj fel, vagy ha mást akarsz pl. uborkát akkor húzz rá egy gumit.

2020. febr. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
12 éves korom óta masztiztam, rendszeresen ujjaztam magam, tampont használtam meg is fajt a szex.
2020. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor fájni fog.
2020. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!