Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első prostizás előtt tanácsok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első prostizás előtt tanácsok?

Figyelt kérdés
Most megyek először és egyben most is vesztem el.

2020. jan. 30. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ne menj prostihoz
2020. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

Gondold át kistöki! Figyelj nem hsizem, hogy ez egy jó megoldás, fejben úgy is szűz leszel emíg nem lesz barátnőd! Én megvárnék egy komoly barátnőt még összejön. A leendő barátnődnek semmiképpen se mondd el, hogy prostival veszteted el, mert ez a lányok 99%-ánál nagyon negatív dolog és azonnal dobnak.

Ha nem tudlak lebeszélni akkor :

Legyél kedves, aranyos, ápoltan érkezz és valahogy vagy csokkal vagy tapizással (te tapizd őt) húzzátok el mert hamar elfogsz menni. Van pár prosti ismerősöm, haverom, szóval vigyél ajándékot, pl csoki vagy bonbon a pénzen felül ennek nagyon tudnak örülni és jutalmazni fogják, hidd el!

2020. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
Kistöki..haha
2020. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Legyen nálad pont annyi pénz, amennyibe kerül és ne izguljál. Nem nagy dolog a prostizás 2020-ban és ne negatívként fogd fel. Gondolj arra, hogy a gazdagok, profi sportolók, meg akiknek van pénzük, azok is ugyanúgy prostiznak. Elmennek valahova nyaralni vagy szállodában vannak és oda hívják föl a luxus lányokat. Teljesen oké dolog.
2020. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
5! Te hallod magad? Másik kistöki?!! Igen, a felső körök is prostiznak én is szoktam néha, csak azért nem mindegy, hogy egy luxusprostin nem ment át minden boldog, boldogtalan, hanem azért viszonylag kevesen tehetjük meg, hogy megfizetünk luxusprostit. a Kérdezőnek első szexuális élménye, szóval nagyon nem "oké dolog" ez. Ne magadhoz számold mert te enm prostival vesztetted el. Lehet,m hogy a kisökinek nincs szűzhártyája, de attól még meghatározó az első szex, amit nem egy ágrólszakatt ócsó interneten 2. találatra kidobott ribizilivel kéne elveszteni.....2. voltam
2020. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
6-os, én imádom a stílusod! :D
2020. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Én is

Hatalmas

2020. jan. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Én 20evesen vesztettem el az első barátnőmmel és borzasztó rossz volt. Nem tudtam elmenni és az idegességtől lelankadtam. Még vagy 5x ugyanígy jártam. Aztán egy csinosabb testű lányba simán beleélveztem 2perc után.


Túl van misztifikálva ez az "első alkalom". Nézz ki egy olyan nőt, aki minden szempontból fullos. Átlagosért ne fizess tízezreket :D

2020. jan. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
rosszlanyok.hu olvasd el az értékeléseket és csak olyan hoz menj akiről áldoznak hogy milyen kedves türelmes és megértő. Csak annyi pénz legyen nálad amennyit rá szánsz.
2020. jan. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

A hatos totál retard. Köze nincs az élethez. Szerencsétlen.

Első élmény nem mindegy, hogy kivel. Besírtam... :)))


Kérdező, menj szépen prostihoz, ahogy írják is mások.

És nem, nem maradsz szűz. A második, harmadik ilyen körödet abszolút élvezni fogod, meglehet, már az elsőt is.

Nincs görcs, félelem, nincs bizonyítási kényszer, csak a nettó kefélési vágy. Éld ki, érezd jól magad. Hajrá!

2020. jan. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!