Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első prostizás előtt tanácsok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első prostizás előtt tanácsok?

Figyelt kérdés
Most megyek először és egyben most is vesztem el.

2020. jan. 30. 00:02
1 2
 11/18 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

Az első behatolásos közösülésem 24 évesen volt prostival. Egy haverom fizette, hogy megszabadítson a gondomtól. Volt behatolás. Lelankadtam, visszaizgattunk engem, és volt elélvezés, de összességében nem volt jó élmény. nem bánom, de nem volt jó. Arra számítottam, hogy ez felszabadít, de nem így történt. Ezután szünet. Maszturbáltam. Szexshopokban vásároltam.

14(!) évvel később és némi pszichoterápia után elkezdtem emberek közé menni, ahol csajok is előfordulnak, és ott egy táncos rendezvényen megismertem egy csajt, aki 38 évesen elvette a szüzességemet párkapcsolat keretében. Ez már érdemi görcsoldóként hatott. Nem lettem egy csajozógép, de már görcsölés nélkül megyek oda hozzájuk.


Kérdező! A kérdés az, hogy te a "testtől" félsz egy kicsit vagy önbizalomhiányod, önértékelési zavarod, egyebed van. Ha az előbbi, akkor a prosti elmulasztja ezt. Ha az utóbbi, akkor fejben szűz maradsz, és görcsölsz, amíg egy "meghódított" (ha csak egy éjszakára is) nővel nem dugsz. ha az utóbbi, akkor dolgozz ezen bajok ellen, és nem prostival érdemes először elélvezni, hanem akár csak egy 3 perces menetben, de felszedett csajjal dugni/szeretkezni.

2020. jan. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

10! Retardak azok akik megcsináltak téged! A “szerencsétlen” is te vagy, mert ennyi örömöd van az életben, hogy úgy jársz prostihiz, mint én a sarki boltba kenyérért. Akkora majom vagy kisöcsém, hogy az állatkertben lenne a helyed, neked nincs életed... Látom a szöveg értelmezése meghaladja képességeid, ritka szerencsétlen vagy te, rajtad amit lehetett elcsesztek... Nem ítélem el a prostizást, de ahogy sörben is ebben is fontos a minőség, és bármennyire is fáj, a szűzesseg elvesztését fiúk, lányok is megépül és igen hatással lesz a jövőbeni szexuális élmènyekre igen! Te sem vagy valami művelt ember, mert ha az lennel értetted volna mit akarok mondani! Szóval prostihiz akkor menjen , ha már nem szűz!


Kérdező vegyük át megegyszer kistöki :


Irtak itt h volt aki lelankadt, gondolom nevettél... hat neki nem kellett vna ennyit recskázni! De te is így fogsz járni sőt mi több lehet már a gatyádba elsülsz, alig lesz élmény a pristinainak akkor is ki kell fizetni az óradíjjat! Ha netalán tán szerencsésebb lennél max 2-3 perc lesz aztán a város pristinai rajtad fognak hahotázni :


Két örömlánybeszélget :


Milyen napod volt?

Egészen jó hozzam ma jött egy idiota 3 perc alatt elment de egy órát fizetett mai rekord 6 perc volt , csak ma 100 ezret kerestem. Neked?

Hozzam ma tapasztaltak jöttek 60. Percben úgy kellett raszólni, hogy lejárt az idő, majd a buxájából kivett meg egy huszast és folytatta az aktust én ma csak 50.000-et kerestem...


Na az utobbi kategoriaba nem fogsz meg egy jó darabig tartozni kistöki! Ne legyél olyan életképtelen h egy csajt sem tudsz összeszedni mint a 10. Jobb ezt vki olyannal csinalni akit szeretsz és megbízól. Prosti meg ennek az egyszerű tulajdonságnak sem felel meg. Ne legyél befolyásolható a tv a videojáték a sörözés az megy de a csajozas tol már tele a gatya mi kistöki?! Gondolkoztal el picit! Üdv 2,6. Voltam!

2020. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Neked kene penzt kerni a szuzessegedert.... és meg te fizetsz erte! :D üdv 12
2020. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%

Hú én 24evesen vesztettem el.

Hát fos volt.

Prostihoz mentem akinek nem volt negatív bejegyzése.

Aztán oda került a sor 1órát fizettem neki, de kevesebb mint fél óra alatt lezavart. És még +aktus lehetett volna +5k-ért. Gondoltam a 3,14csát megsütötte a nap, így eljöttem. Gépies volt és rohadt szar, meg a nő se úgy nézett ki mint a képeken.


Utána elmentem egy másikhoz, ő nem futószagos volt de nem is az én korosztályom. 2aktus megvolt és kevesebbet kert mint az első az egy órát beszélgetéssel töltöttük ki. De valami így se volt túl jó.


Aztán 1hónappal később elmentem egy másikhoz, hát az se volt az igazi ott is kitoltöttuk az 1órát, de sokszor csak némán ültünk az ágyszélén, meg meghagyzéseket tett hogy milyen gyorsan elmegyek.


De jön a következő, na ez igazán pofátlan volt. Elmentem elmondta 2aktus van 1órába stb. Elmentem fürdeni visszajöttem, kipróbáltunk sok pózt végén kézilevezetés volt a kb. 25.percben és kihangsúlyozta hogy "muszáj lesz elmenned mert nem fogunk beleférni az időbe, és igen kellemetlenül csibálta a farkam úgy kellett raszólni hogy már fáj. Aztán elmentem, lehúzta az óvszert és elment kidobni úgy hogy "mindjárt jövök", volt meg félóra, de hozta a ruháim hogy öltözzek.


Azóta nem voltam ilyen lánynál, csak erotikus masszázson az sokkal jobb élmény mint ez. De annyira azért nem hogy rendszeresen járjak. Pénznyerő az egész. Abból a pénzből sok más hasznos dolgot lehet csinálni. Ja meg ha ilyenre fanyalodsz utána pár hónappal menj std szűrésre és franciát is csak óvszerrel kérd meg be csókoloz velük.



Bocs az elütésekért!

2020. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

Akik le akarnak beszélni, azokra ne hallgass. Miért? Mert csak magadnak ártasz vele.

Az önértékelésednek nem fog a jövőben sem jót tenni, hogy 2x évesen még nem szexeltél senkivel. Ezen pedig csak úgy segíthetsz, ha megtöröd a jeget, élményt, tapasztalatot gyűjtesz.

Amikor túlestél rajta, akkor kicsit más ember leszel. Elmúlik belőled a félsz, a gátlás. Ha esetleg nem is az első, de a második, harmadik alkalommal biztosan.

Ha utána szóba állsz egy nővel, tudni fogod mi következhet, nem fogsz stresszelni annyira, ráadásul, egy nőnek sem jön be egy olyan szűz srác, aki már 18 is elmúlt.


Ez is egy szolgáltatás.

Van aki jól, profin csinálja és van aki flegma, unott, esetleg már kiégett. Ugyanúgy, ahogy a boltban a felvágottas pult mögötti alkalmazottak.

A prostiknál is számít valamelyest a szimpátia. Aki neki szimpatikus, azt nem akarja olyan hamar kirugni. Az egy óra amúgy sem azt jelenti, hogy egy óráig ott lehetsz, hanem azt, hogy maximum ennyi idő áll rendelkezésedre, hogy elélvezz, felöltözz és becsukd magad mögött az ajtót. De olykor ezt az órát is igyekeznek megkurtítani.

Ez is érthető valahol. Elviselt egy idegent, odaadta neki a testét, az mit akar még? Lelki szemetesláda is legyen 15-20 rugóért?

Az egy óra az elélvezésig tart, nem tovább. Ha már visszajáró kuncsaft valaki, vagy bőkezű, akkor esetleg más a helyzet.


A kistökizős csóka meg egy full kretén. A pofája nagy, de élettapasztalata az nulla. Még soha nem látott prostit ruha nélkül, max. videón, amire kiverte.

Bonbont, csokit, ajándékot, pláne virágot, ne vigyél! Ha a lány stricije kiszúrja, és olyan hangulatban van, akkor szét is üt, mert azt hiszi, hogy el akarod rabolni a nőjét.

2020. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12%
15! Valóban nem láttam prostit ruha nélkül, mert soha nem voltam ennyire szeencsétlen, hogy prostihiz menjek, mindíg összejött jó csajokkal, akár csak alkalmi is. Aki nem tud csajozni és prostihoz jár, na az a tapasztalatlan kretén!
2020. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonymousreview60 ***** válasza:
5%
Van igazság abban, amit #15 mond. Érdemes lehet így jeget törni.
2020. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%

16:

Ha nem tud csajozni, akkor mi van? Nincs mindenkinek érzéke ehhez. De szexelni mindenki szeretne.

2020. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!