Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy küzdhetném le a prostizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdhetném le a prostizás utána vágyat?

Figyelt kérdés

Igazából jól ismerem magam, így önszántamból nem is akarnék erre vetemedni, de úgy kipróbálnám már a szexet egy nővel a beavatás erejéig.

Volt barátnőm, de elhagyott és így jártam. Most nem is ez a lényeg, csak sajnos az emberi ösztönön nehéz úrrá lenni, persze nem akarok 30 évesen is itt töketlenkedni, mert 7 év alatt el akarok valamit érni. De olyan nehéz, különben is egy veszélyesnek mondható hivatás elé nézek, így meg eleve rátesz egy lapáttal.

Múltkor már olyan állapotban voltam, hogy fel is hívtam egyet, de már a hangja is elég unott és életunt volt, én meg diszkréten közöltem mit akarok, de rám tette a telefont "szerencsére" szóval nem is bántam.

Aztán próbálom magam hobbival meg egyéb más tevékenységekkel elterelni erről a gondolataimat, de akkor is nehéz, mert ha el is felejtem 1-1 nap erejéig, úgy is visszatér a késztetés.

És mivel ez egy szánalmas cselekvés, amúgy is visszahúz, mert nem tartom magam taszító személyiségnek, tudok is beszélgetni lányokkal, ha akarok. Viszont s párkapcsolatban még nem volt szerencsém és igazából nem csak arra szeretnék barátnőt, hogy egy éjszaka után viszont látásra, hanem egy odaadó társat, de mégse várhatok 30 meg 40 éves koromig, akkor meg már úgy is mindegy igazából.

Nem is értem, hogy lehet olykor ide lesüllyedni, de már kezdem érteni a sok év elzárkózottság meg társaság kerülése után.

23/F



2020. jan. 7. 17:04
 1/4 A kérdező kommentje:
*Utáni vágyat
2020. jan. 7. 17:05
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Verd ki naponta négyszer.
2020. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
"Nem is értem, hogy lehet olykor ide lesüllyedni" Ha valoban igy véled akkor ne menj prostihoz semmiképpen. Inkább keress uj hivatást. Mondjuk szerzetes legyél. Nagyon nemes hivatás és a cölibátus neked csak jot tenne mert egyezik az alapállásoddal.
2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen már nem lehet máshogy segíteni. Az ítélet: Prosti.


Sokat nem veszthetsz vele, ha innentől nem kell végre bevallanod hogy vénszűz vagy, már az is egy előny.


Akkor segíthet, ha elfogadod hogy ez csak szimbolikus szüzességelvesztés lesz és hazudnod kell róla.

2020. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!