Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan apró tettek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan apró tettek, dolgok esteleg gyengédség vagy valami amivel ezt meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
A barátnőm szűz, és nagyon kívánja a szexet, de többek között a méretek miatt is fél hogy fájni fog neki, és a hogy azzal hogy megkér hogy hagyjuk abba vagy hogy csináljuk máshogy azzal csalódást okoz, és próbálom megvígasztalni, hogy ha nem jön össze vagy bármi más én akkor is szeretni fogom. De valami plusz dolgot a figyelmességen és a gyengédségen kívül ajánlotok? És milyen póz a legjobb az elsőhöz szerintetek, én irányítsak vagy ő?

2020. febr. 4. 22:52
 1/9 A kérdező kommentje:
* méretem
2020. febr. 4. 22:54
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Masztizzon otthon, és pettingeljetek nyaljad utána ujjazd óvatosan és ygengéden, ha kitágul alul akkor utána nem fog fájni a szex...le lehet pontozni, de azoknak a láynoknak fáj aszex akik életükben nem nyultak a nunijukhoz nem is masztiztak aztan 1. alkalomnál bemegy egy nagy valami... ezeket gyakoroljátok/gyakorolja. Ha ez megvan csak jó lehet aszex, mondd, hogy nen féljen, és igyatok pezsgőt elso alkalom elott..
2020. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a női anatómia ennél picit bonyolultabb, szerintem attól tágul ki ha felizgatjuk eléggé, nem attól ha ujjazza magát meg te is őt de mindegy! Esetleg mások?
2020. febr. 4. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Ti nagyon szerencsétlenek vagytok! Igen..csakhogy első szex és pont ezért kéne masztiznia otthon és pettingelnetek ovatosan érzekkel minél többet csinaljatok annal tagabb tagabb lesz és mikor mar két ujjad befér ugy h nem faja scajnak utana johet a szex és tuti jo élmény lesz...ne magyarazd mar meg pont te kis zöldfülű ügyetlen NEKEM,h ogy milyen a női anatómia, mikor tanultam anatómiat, azért tanácsoltam ezt! Egészségügyi végzettségem van, mégegyszer mndom le lehet pontozni, nem ekll h egyet érts velem, de ha a bnődnek a legjobbat akarod akk petting sokszor sokaig nem egy alakolmnal hanem kovi talinal is meg ujjazod és tagul... amiről te bezsélsz az ugy igen jó lenne d e scak akkor ha amr nem lenne szuz :D
2020. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Bocs hogy felháborodtam inkább köszönd meg kedves, segítőkészségemet! Mások úgy látom nem nagyon repdesnek, hogy válaszolhassanak buta kérdésedre!
2020. febr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jojo ok! Bocsi
2020. febr. 4. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
😄 Egyébként igaza van a "feldühödött" kommentelőnek...
2020. febr. 5. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár a szavait megválogathatná, ezért nem értem miért kell leszerebcsétlenezni a kérdezőt?! Csak azért mert ő feltehetőleg nem tanult anatómiát... xD xD

Na elnézést, nem csinálom a műsort, bár tényleg nem értem, miért nem lehet negatív jelzők nélkül valaszolni, bár ez még pozitívnak is számít...


Kerdezo, neked respekt a felfogasodert!! :))

2020. febr. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Lol az anatomiai nagyhatalom

Nem lesz tagabb. Eleg gond lenneha valaki tagabb lenne attol h masztizik.

Kerdezo a bnod valoban meg tudja tanulni ellazitani a huvely koruli izmait de ez elso alkalommal nem realis. A petting arra jo hogy kiprobalja milyen erzes ha barmi is behatol. Ha a g pontjat izgatod lehet erez vmit de a legtobb lany olyan feszult ilyenkor h orulj ha befer az ujjad. Személyes tapasztalat alapjan lovaglot vagy kutyat nem tanacsolok, egy sima misszionárius teljesen jo, esetleg hatulrol fekve (kiskifli-nagykifli). Utobbi pózban tudja magat izgatni vagy te ot es nem megy olyan melyre a pénisz.

2020. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!