Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mennyire fontos ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire fontos ez nektek?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos, hogy egy férfi jól tudjon cirógatni, simogatni? Ha az aktust csak 20 percig bírja, de etalon minőségű előjátékot nyújt, az kb hány %-ban tud kárpótolni?


(Egyéb probléma nincs, sem technikában, sem méretben, sem testalkatban. Intelligencia is megvan, meg az érzékiség/odaadás is. + oral practise)


Kort is kérek. Ha valaki szűz, az írja oda. Köszönöm!



2019. okt. 23. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

20 perc 1x aztán semmi?


Úgy semmivel nem tudna kárpótolni.

2019. okt. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
20 perc nekem elèg, ha van előjátèk ès gyakran van szex (mondjuk napi minimum kettő...) 22/N
2019. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha az előjátékkal kárpótol akkor nem gond a 20 perc.

N28

2019. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontosabb az előjáték, simogatás, összebújás is, tehát nem érdekel meddig bírja. 40
2019. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy az alatt a 20 perc alatt "csodákat" tudok tenni. (Technika + forma). Egyes válaszoló, így is kevés a 20 perc?
2019. okt. 23. 12:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom:( Milyen elvárásaid vannak magaddal szemben...

Van szexuális kultúrád, kényezteted a nőt, 20 percig (=SOKÁIG) bírod a szexet, és mégis elégedetlenkedsz magaddal. Ez tényleg szomorú.

Nekem ez lenne az álom pasim, és szerinten a legtöbb nő így van vele. Szerintem veled már az előjátéknál elélveznék. Ne stresszelj rá ennyire, és ne támassz magadnak ilyen idióta felesleges elvárásokat hogy 1 óráig kell reszelni.

Inkább örülj hogy ilyen vagy, legyél rá büszke, mert ilyen pasi kevés van!

19L, szűz.

2019. okt. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A párom 10 perc alatt oegazmusig juttat, szóval nem mondanám kevésnek a 20 percet. Csak elégítsen ki, ha nem is szex alatt, de utána mindenféleképp. Ha nem teszi akkor ha 1 óráig bírja akkor is kevés és messze áll a minőségi együttléttől.
2019. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én legtöbb partneremet hüvelyi orgazmushoz is juttattam. Olyanokak is, akiket mások nem tudtak. De attól még olvasd csak át a GYK-t, hogy 30-40-60 perces menet kell nekik, meg 2-3 menet. Nem kérem, én nem vagyok géppuska. Inkább egy mesterlövész. Alapos, megfontolt.
2019. okt. 23. 13:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte. A haverok hülyeségeket meséltek. Az előjáték vagy fél óra akkor már elmegy utána 15-20perc szex ekkor megint elmegy utána én kb használhatatlan vagyok és tusolás után hozzám bújik. Szerintem sok csaj örül már annak is,ha van előjáték nem csak belecsapunk a lecsóba. Ne halgass a haverokra hülyeséggel etetnek. A nőnek sem jó,ha 2órán át csak dugják. Max a filmekben. 3 orgazmus után már ők is kidőlnek🙂
2019. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A 20 perc kevés, többször szeretek elelvezni egy aktuson belül, a hosszú előjátekot meg nem igényelem, az utójatektól meg felall a nemlétező szőr is a hátamon.

Nő vagyok pasi aggyal :D

2019. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!