Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek. Számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek. Számotokra mennyire fontos, hogy a párotok jól tudjon nyalni? Hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 23. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem fontos
2019. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos ha segítséggel se érez rá akkor megöli a hangulatot és többet nem kívánnám vele az együttlétet mert nem bír kielégíteni orálisan nekem az Élőjáték fontosabb mint maga az aktus... és igen szakítottam már azért pasival mert nem tudott örömet okozni orálisan
2019. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak már fontos, akit jól is nyaltak ki... Tapasztalat. Pasi vagyok, még mielőtt pasik irnának!
2019. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, az előjáték a szex része, ne legyen semelyik részében béna a fickó.
2019. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, jol beindit
2019. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos, hogy jól tudjon nyalni. Ahhoz se ragaszkodom, hogy egyáltalán nyaljon.
2019. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én csak ritkán igénylem, farkat jobban szeretem magamban :D
2019. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha alapjáraton szeretné csinálni, akkor igen, fontos. Mert ha nem nyal jól, akkor mit kezdek vele? Az nekem nem jó.


De ha meg alapból nem is akar, akkor nem fogom ráerőltetni. Elvagyok nélküle.

2019. okt. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Társoságba szoktam bedobni csajoknak ,hogy a nyelvemet leharaptam kiscsávóként. És vagy 8 öltéssel varrták vissza.


Nagyon szar volt hetekig leveseket meg spenótot enni, de most van a nyelvemen egy kis extra egyenletlenség amiért megérte 😉

2022. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!