Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, gondolkodtatok már férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, gondolkodtatok már férfi prostin?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor miért? Mert hát pasit kaphattok amúgy is. Menő dolognak éreznétek, hogy megvásároljátok a teremtés koronáját? Vagy a minőségi igény miatt, mert akkor minden úgy történik ahogy Ti akarjátok?


Aki volt már, annak milyen volt? Mennyibe került?


Kort is kérek írni.



2019. nov. 7. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
A minőség miatt mentem, nem kaptam meg. 20 ezer volt 2-3 óra
2019. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem, mert nekem kapcsolat nélkül nem megy a szex.


Kapcsolat meg nem megy mély bizalmi kapcsolat nélkül.


Szóval úgy hiányzik nekem, mint üveges tótnak a hanyattesés :D


20/L

2019. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem. Minek fizessek azért, amit megkaphatok ingyen is?


30n

2019. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#1: Akkor miért fizettél? Féltél, hogy elkap a stricije? :D
2019. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs szükségem ilyenre.
2019. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"teremtés koronája" :DDD
2019. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, én simán nem fizettem volna ki, hanem mondtam volna az elején, hogy szar amit csinál, hagyja abba.


(Bár én nem fizettem még soha szexért, ráadásul pasi vagyok)

2019. nov. 7. 21:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7. Aha, mert a hamburgert is visszaviheted, ha nem ízlik, ráadásul ki sem kell fizetned, míg meg nem etted, persze. Gondolom, tök természetes, hogy rád szánja valaki az idejét, csak rád, de te nem adsz érte semmit, pedig nem abban állapodtatok meg. A főnököd is majd azt mondja, nem kapsz fizetést, mert nem volt jó, amit csináltál.
2019. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

0:09-es!

Részben értem amit mondasz. Mondjuk a hamburger ha olyan, amilyennek lennie kell (amilyen elvárható pl a Mekdonáldótól, szóval a standardnak megfelel) akkor nem panaszkodhatom. De ha HIBÁS (pl hiányzik belőle a ketchup), akkor igen is át lettem verve.


Az igaz, hogy az 1. válaszoló akkor járt volna el legcélszerűbben, ha megszakítja a dolgot. Szerintem így lett volna igazságos.

2019. nov. 8. 01:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Szóval ha én lettem volna a pasi, akkor abszolút megértettem volna ha pl első 30 percben mondja, hogy nem jó, és álljunk le. Egy Forintot nem fogadtam volna el.
2019. nov. 8. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!