Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gondolkodtatok már Rihanna...

Gondolkodtatok már Rihanna Unfaithful című számán és ha igen mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Tudom miről szól, néztem angol szöveget és magyar fordítást is. Elvileg arról van szó, hogy a csajnak kapcsolata van, de emellett van másvalakije is (vagyis csalja a pasiját) akihez jobban kötődik. Viszont gyötri emiatt a lelkiismeret, hogy ugyebár a másikat szereti, a meglévőről érzi, tudja hogy ő tud a félrelépéseiről (aki a szöveg alapján nem tesz semmit) és emiatt szenved, vagyis tudja hogy neki fájdalmat okoz ami neki is fáj.

Szerintetek ilyen az életben is megtörténhet? Úgy értem az, hogy a megcsalt fél tud a párja kilengéseiről, de mégis elengedi, nem tesz semmit, csak szenved? És a megcsaló fél ha tudja, érzi hogy a másik szenved, hogy tudja mégis megcsinálni? Miért nem hagyja el a jelenlegit ha mást szeret? És a megcsalt fél hogy hagyhatja hogy ezt tegyék vele? Én nem ismerek olyan férfit aki ezt akár szó vagy bármi nélkül hagyná, ha tudja megcsalják.

Én ezt általánosságban kérdezem nem konkrétan személlyel vagy az énekessel kapcsolatban (olvastam ez egy koppintás ez a dal). A téma érdekes sok kérdést felvet.



2016. febr. 29. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szep dal

Szedintem a valo eletben ritkan tortenhet ilyen, mert egy ferfi ha szereti a nöt, nem tudja elviselni hogy az megcsalja es biztosan nem hagyja szo nelkul. Max akkor fordulhat elo, ha a ferfi is ugyanugy felrelep

2016. márc. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen en is adom azt amit elso irt, csak ha a ferfi is felrelep.

Egyebkent sokaig a kedvencem volt a szam, mai napig imadom, itt szerettem meg Rihannat, ebben az idoben.

A szoveget mindig kivulrol fujtam magyarul is angolul is, de sosem ertettem teljesen egeszeben mit jelent.

Ma mar persze teljesen erzem a dal hangulatat, a jelenteset annak ellenere, hogy nem tortent velem ilyen.

De Ririnek minden dala olyan szenvedelyes, hogy nem lehet nem erezni, mellesleg a klipben csodalatosan nez ki, mindig elbambulok a szepsegen amikor ezt a klippet latom. 19 L

2016. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!