Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy hetero ~35 éves férfi aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hetero ~35 éves férfi aki évek óta nem szexelt ellent mondana egy 22 éves nőnek ha az le szeretne vele feküdni?

Figyelt kérdés

Ismeri pár éve, tehát nem teljesen idegenről van szó, de a nőnek eddig volt barátja.

Ti ellent tudnátok mondani ilyen helyzetben?

Tegyük fel,hogy a nő ápolt és átlagosan néz ki.


2019. nov. 7. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42 vagyok, s igen, ellent tudnék mondani. De inkább szeretkeznék vele :)
2019. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is pont ennyi vagyok de nekem van rendszeres nemi életem és így sem tudnék nemet mondani egy ilyen lehetőségre.

Ha pedig az a férfi nemet mond akkor lehet meleg vagy teljesen aszexuális. Mert ha már évek óta semmi és nem is akarja az gyanús.

2019. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hellmano ***** válasza:
Ha bejönne, miért mondana az ember nemet? Főleg, ha ahogy írod évek óta csak a neten látott max. puncit. Szóval, ha ezek ellenére is nemet mondana, akkor baj van vele :D
2019. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz, amiért ellent mondanák! 🙂
2019. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
miért kellene ellent mondani? én csak amellett látok érveket hogy lefeküdjön a lánnyal,főleg ha ápolt,függetlenül attól hogy átlagosan néz ki. a faszival már más a helyzet. mi oka van hogy évek óta nem szexelt? szóval valami nem kerek vele. ha ellent mond pláne igaz
2019. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

És ha be jossz neki?

Ennek sok minden lehet az oka, szégyenlős vagy ...

2019. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudnák! Mindig ilyen fiatal lányokkal szoktam össze jönni.Volt még fiatalabb is. 46.F
2019. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Valami oka van ha egy potens életerős normalis férfi nem szexel évek óta.

És egy 22 éves lány pedig lehet hogy nagy falatnak tűnhet hirtelen

2019. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ,elég kevés az esélyem annak ,hogy nemet fog mondani neked ::))

De mi van akkor ha inkább meghódítani szeretni a nőket, és nem örül az extrém felajánlásoknak, bár az jó pont hogy nagyon fiatal vagy. :::)))

2019. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért ne tudna?
2019. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!