Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajként hogyan kell viselkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként hogyan kell viselkedni első alkalomnál? Én irányítsak vagy ő? Milyen póz jó szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok petting volt már, nagyon jól fel tud izgatni, de picit félek... azt mondta ha szeretném lehet lovaglóba és akkor én irányítok, de mondta ha azt szeretnêm akkor ő irányít , én nem tudom pontosan mit szeretnék, de lehet nyugodtabb lennék ha ő irányítana! És eddig mindig zuhanyzás után volt petting tehát alapból meztelenek voltunk, de vegyek valami szexi fehérneműt, vagy hogyan? Hogyan legyen “spontán”? Ti milyen pózt ajánlotok? Más tanácsok?

2020. febr. 4. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Miért kell ezt vadigenektől kérdezned? Ha annyira szereted a párodat, miért nem vele beszéled meg és csináljátok úgy ,ahogy nektek jó. Esküszöm, nem értem a hozzád hasonló embereket. De tudod mit, azt mondom, kötözzön ki a barátod az ágyra, jó szoros tengerészcsomóval, és jó durván csinálja. Ezt mond neki.
2020. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sokat beszéltem vele erről de inkább lányok, vagy jóval tapasztaltabbak (akik eseteleg voltak már szűz lánnyal) véleménye érdekelne és ennek az oldalnak pont az a lényege hogy anoním lehet kérdezni, segítséget kérni! Szóval esetleg valaki tud segíteni?
2020. febr. 4. 23:55
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Kötözzön ki és keményen csináljon meg.

Nem kell a romantika te nem vagy azon a szinten!

2020. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Top tanács: Ne gondold túl. :) Majd jön, ahogy eddig.. enged el magad és sodródj, ha jól esik, akkor hagyd, hogy irányítson.
2020. febr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Gumi.

Elsősorban. Jól izgasson fel, és ő irányítson ne te.

Pont azért, mert ha kicsit elkezd fájni egyből leugrasz róla.

Izgasson fel rendesen, aztán bízd rá magad. Ha szeret figyelni fog a reakcióidra, de határozotabb lesz mint te.


Nem kell szexi fehérnemü. Nem elbűvölés a cél, mivel az már alapból adott az újdonsággal. Nem meghódítani akarod, hanem a kapcsolatokat magasabb szintre emelni.

Mielőtt belemégy, jól gondold meg milyen a fiú a szexen kívűl.

Figyelmes? Szeret téged? Később is szeretni fog?


Bár elég lekizősnek tűnik, de gondold át. Jó vagy rossz szájízzel gondolsz majd vissza az elsőre?


A fenti okoskodóknak meg nyugodtan mehet az értékelés. Negatív vagy pozitív ezt rád van bízva.

Ez az oldal pont az ilyen kérdések helye, pont azért mert itt megkérdezhet az ember "vadidegeneket" anonim.

Igaz van aki az anonim szó jelentését se nagyon érti.


Csak okosan. Minden jót.


23l

2020. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd h a pasi irányítson.

L

2020. febr. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ilyen segítőkész válaszokat szívesen olvasok még!
2020. febr. 5. 00:36
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Ne gondold túl. Zuhanyozás, petting, és hagyd, hogy megtörténjen. Elsőre ideális a misszionárius póz, szólsz, ha óvatosabban, lassabban csinálja.
2020. febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
69%

A zuhany utáni petting remek dolog. A lényeg, hogy odafigyeljetek egymásra, amennyire lehet nyújtsátok el, élvezzétek ki.

Jobb, ha a fiú irányít, viszont kommunikáció legyen köztetek, kinek, mi, hogyan esik a legjobban!

Gumi!!

Elsőnek szerintem egy egyszerű misszinárius póz tökéletesen megfelel, semmiképpen ne akarjatok egyből csillárról lefele lógva akrobatikázni! :) Lányként fontos lehet számodra a romantika, főleg mivel az első alkalom, lehet egy kis gyertyafénnyel dobni a hangulaton. Ne kapkodjatok, ha bénáznátok mosolyogtok egyet rajta, így is oldva kicsit a feszültségen ;)


Kora van, hirtelen ezek ugrottak be. Csak nyugii. 25 F

2020. febr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem visz a vagy, es “viselkedni” erzed szukseget - en mar reg azt ereznem ez gaz.

Add onmagad, meg akarsz felelni egy idegennek?:D ne rohogtess

2020. febr. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!