Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajként hogyan kell viselkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajként hogyan kell viselkedni első alkalomnál? Én irányítsak vagy ő? Milyen póz jó szerintetek?

Figyelt kérdés
Sok petting volt már, nagyon jól fel tud izgatni, de picit félek... azt mondta ha szeretném lehet lovaglóba és akkor én irányítok, de mondta ha azt szeretnêm akkor ő irányít , én nem tudom pontosan mit szeretnék, de lehet nyugodtabb lennék ha ő irányítana! És eddig mindig zuhanyzás után volt petting tehát alapból meztelenek voltunk, de vegyek valami szexi fehérneműt, vagy hogyan? Hogyan legyen “spontán”? Ti milyen pózt ajánlotok? Más tanácsok?

2020. febr. 4. 23:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A realitás az h az első alkalomnál a behatolást nem biztos h elvezni fogod vagy ha nem tagulsz ki elegge lehet nem fog bemenni elsore. De ezert jo ha kapcsolatban vagytok hisz mindig lesz ra lehetoseg folytatni. Ne kapkodjatok. Illetve sztem nem jo a lovaglo poz elsore, en kb 3 eve elek aktolivan szexualis eletet, nekem egeszen eddig a lovaglo volt a legkenyelmetlenebb. Igy h nagy a bizalom a baratommal sokkal szívesebben lovagolom es elkezdtem elvezni is, mig korábban csak egy kellemetlen feszulest ereztem. Inkabb a srac iranyitson de folyamatosan kommunikalj ha vmi nem tetszik
2020. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!