Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor múlik el az a kínzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el az a kínzó bűntudat? L

Figyelt kérdés

Hétvégén átléptem egy határt és belementem egy hármasba amit aztán most megbántam, azóta nagyon "bűntudatom" van, vagy nem is tudom mi ez. Lelkileg össze vagyok törve úgy érzem. Nincs párom így inkább az önbecsülésemen esett csorba.

Lányok akik voltatok már ilyen helyzetben hogyan dolgoztátok fel? Vagy csak nekem okozott ez törést?

Megkérném a perverz pasikat hogy ne kíváncsiskodjanak és ne ajánlkozzon fel senki mert azonnal törlöm! Köszi.


2020. jan. 29. 08:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
30%
Mit törölsz azonnal????? 2 fiú 1 lány volt a felállás?
2020. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 kisördög1 ***** válasza:
85%
Ezek szerint vagy rosszul sült el, vagy a srácok voltak nem megfelelően. Az idő majd segít feldolgozni, bár elfelejteni nem fogod, mert ha jól érzékelem elég mély nyomot hagyott benned. Ismerősök voltak, napi szinten találkozol velük, vagy 2 alkalmi kapás?
2020. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

A privátra gondoltam hogy törlöm ha olyan.

Igen 2 fiú volt. Az exem és a barátja, véletlenül futottunk össze. Az szex jó volt, nem azzal volt a baj, hanem hogy "ribinek" érzem magam emiatt.

2020. jan. 29. 08:34
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy hamarabb kellett volna gondolkodni, de kár ezen már rágódni. Fogd fel úgy, hogy kipróbáltad, nem jött be. Több ilyet nem csinálsz, ennyi.
2020. jan. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 kisördög1 ***** válasza:
68%
Persze a pasik hozzáállásán nagyon sok múlik,hogy mennyire tartják magukban vagy mennyire teszik közhasznú információvá a történteket, ill. hogy megzsarolnak-e vele. Az mondjuk nem segít ha napi szinten találkozol velük vagy közös társaságba jártok.
2020. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 xKakashix ***** válasza:
100%

fogd fel úgy, hogy ezt is kipróbáltad és kész.. exem is volt ilyen helyzetben, utólag ő is megbánta, azt mondta, hogy soha többet.. de mindig is kíváncsi volt rá, hogy milyen, szóval legalább nem fogsz ezen agyalni, hogy vajon milyen lehet..

ha azért érzed magad ribinek, mert úgy bántak veled, az nem a te hibád, ha viszont magától a gondolattól is annak érzed magad, hogy 2 pasival voltál egyszerre, akkor talán nem volt jó ötlet belemenni :D

de idővel elmúlik, fogd fel ezt egy tapasztalatként és ne foglalkozz vele, hogy másoknak mi a véleményük

2020. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
13%
Ostoba ribi vagy, erre hamarabb kellett volna gondolnod. Komolyan remélem, hogy az ilyen nőket elkerülöm. Fúj, ki tudja hányan qrnqk még le, mire összeszedsz egy balekot tartósra?
2020. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenkor két kérdés fogalmazódik meg bennem:

A partnereid mennyire fogják ezt titokba,diszkréten kezelni?

Illetve téged mennyire foglalkoztat ha a környezeted tudomást szerez hogy része voltál egy ilyen együttlétnek?


Jellemzően azért ezt kibeszélik hogy milyen volt és az egyik vagy másik srác ego növelés céljából megosztja az élményt a haverjaival...:S


Ha ezt mind mérlegelted és nem zavar akkor ne depizz rajta...

Ha meg nem is gondoltál erre mi motivált?

2020. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
Ribinek érzed magad miatta? Bocsáss meg, de valóban az vagy. Mondom ezt ffi-ként.
2020. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
miért vállaltad be?
2020. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!