Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem magam túl azon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl azon, hogy a szex miatt szakítottam?

Figyelt kérdés
A volt èlettársam èvekig különszobában aludt,ès nem nagyon akart velem szexelni.Gúnyolt is,mert vannak szexuális,ölelkezèsi igènyeim.Szerinte úgy kell szeretkezni velem,hogy ne legyen jó nekem,mert mindig azt akarnám.Az is lehet másik nője volt.A mostani párom nagyon sokat akar velem szexelni,ès jó vagyok neki az ágyban.

2019. nov. 2. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

WTFFFFFF

Fel nem foghatom, honnan kukáznak ilyen embereket maguknak egyesek.. komolyan, ha keresnék se tudnék ilyet összeszedni.. Nagyon jól tetted, hogy szakítottál.

2019. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szexproblèmás kapcsolatomba belebetegedtem.Mèg ittam is
2019. nov. 2. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez egy sikertörténet, nem? Őszintén és teljes szívemből gratulálok, hogy találtál egy rendes pasit!
2019. nov. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban erősítsd magad, erős, értelmes nő vagy ! Aki meghozta élete legjobb döntését.

Jól döntöttem, gyakorold tükör előtt :)

Komolyan !

2019. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fenti valaszokkal egyetertek. Hol leteznek ilen gyokerek?:D ha keresnek se talalnek ekkora hulladekot orulj h megszabadultal tole, taps taps. Szedj magadra egy kis onbizalmat, most van egy normalis parod, orulj neki:)
2019. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már túltetted magad, ha van új kapcsolatod.
2019. nov. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azèrt vagyok bűntudatos,mert gyerek is van,e miatt lett vège,ès ezèrt vagyok rossz .
2019. nov. 4. 18:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Évekig...

Nem is mondok semmit

2019. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem a szex miatt szakitottal, hanem mert egy ember alatti lény volt a parod.

Soha ne turd ezt.

2019. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!